• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-6287-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

بوستان ولایت ساری میزبان کاروان سفیران گردشگری تبریز ۲۰۱۸

کاروان سفیران گردشگری تبریز ۲۰۱۸ ضمن بازدید از بوستان ولایت بزرگترین مجموعه فرهنگی اجتماعی شمال کشور و نیز سایر جاذبه های گردشگری ساری ، برای شهروندان ساروی به اجرای برنامه پرداختند

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، عصر شنبه 22 اردیبشهت ماه کاروان سفیران گردشگری تبریز ۲۰۱۸ با حضور هنرمندان آذربایجانی در بوستان ولایت ساری برای شهروندان ساری به اجرای برنامه پرداختند.

کاروان گردشگری تبریز 2018 در آمفی تئاتر روباز بوستان ولایت و با حضور پرشور شهروندان و نیز جمعی از مسئولان به اجرای برنامه های متنوع پرداخت.

در این برنامه ضمن برگزاری موسیقی محلی اذری و مازندرانی ، برای اشنایی بیشتر  با فرهنگ بومی و محلی آذربایجان بازارچه سوغات و صنایع دستی برپا شد.

اتوبوس گردشگری با هدف معرفی"تبریز پایتخت گردشگری اسلامی ۲۰۱۸" و جاذبه های گردشگری و صنایع دستی تبریز و استان، برنامه های متعددی را در مراکز استان ها برگزار کرده اند. 

نادر مصطفایی، کارشناس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی بیان کرد: این کاروان با شعار ایران فراتر از انتظار و با دعوت از اقوام مختلف میهن اسلامی در ۵ اردیبهشت ماه سال جاری با دستور رئیس جمهور کار خود را اغاز کرد که شهر ساری ایستگاه دوازدهم آن است . 

وی با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 عنوان کرد: هدف این کاروان نیز شناساندن پتانسیل ها و ظرفیت های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی و غربی و به ویژه تبریز است.

مصطفایی در خاتمه افزود: امیدورایم مردم ساری نیز شهرهای استانهای آذربایجان شرقی و غربی را در لیست گردشگری خود قرار دهند تا ما افتخار میزبانی ان ها را داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: