• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-4790-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

نماینده اهر و هریس در مجلس:

تسریع در تحویل پروژه‌های مسکن مهر خواسته‌ی اصلی اعضای تعاونی‌ها است

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی تسریع در اجرا و تحویل پروژه‌های مسکن مهر را در شهرستان اهر خواسته اصلی تعاونی‌های مسکن مهر عنوان کرد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، بیت اله عبدالهی در جلسه مشترک با قائم مقام وزیر راه شهرسازی در طرح مسکن مهر در شهرستان اهر خاطرنشان کرد انتظار داریم با دستور ویژه مشکلات اعضای تعاونی‌های مشکل‌دار برطرف شود تا اعضای این تعاونی‌ها که اکثراً از قشر محروم و کم درآمد هستند از مسکن مناسب بهره‌مند شوند. 

وی با انتقاد از برخی کم توجهی‌های ادارات خدمات‌رسان که در ارائه خدمات به این تعاونی‌ها مشکل تراشی می‌کنند افزود: ادارات ذیربط موظف هستند در راستای خدمت‌رسانی به مردم در کمترین زمان ممکن مشکلات این تعاونی‌ها را با تسهیلات و تمهیدات ویژه از جمله تخفیف و تقسیط انشعابات و سایر خدمات حل کنند.

این نماینده مجلس با انتقاد از عدم نظارت بر روند اجرایی این تعاونی‌ها افزود: اگر در زمان اجرای این طرح‌ها نظارت کافی انجام می‌شد، امروز شاهد بروز مشکلات متعدد نمی‌شدیم. 

وی از مسئولین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست با افزایش نظارت خود بر تعاونی‌ها بعد از این شاهد بروز اینگونه موارد مشکل‌دار و تخلفات مختلف در اینگونه پروژه‌های عمومی نباشیم. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: