• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-6087-5
  • خبرنگار : 1132
  • منبع خبر : ----

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

فرهنگ بستر و زیر بنای توسعه کشور است

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرهنگ را بستر و زیر بنای توسعه کشور دانست. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سیدهادی حسینی در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال در تبریز گفت: در هر جامعه ای اگر بخواهد توسعه ای رخ دهد، به طور حتم در سایه سار فرهنگ روی می دهد . 


وی اظهار کرد: امروز دنیای دیجیتال همه نفوذش را به زندگی ما تحمیل کرده و جامعه سنتی جوابگوی زندگی مدرن نیست و اگر ما به سمت مدرن شدن حرکت کنیم کسی نمی تواند زور بگوید . 
  
وی با تاکید بر اینکه تفکر سنتی نمی تواند جامعه امروزی را راهبری کند، ادامه داد: امروزه سرعت پیشرفت علم و فناوری زاید الوصف است و هر روز چندین برابر قبل پیشرفت انجام می‌شود. 
  
حسینی افزود: تاریخ ایران زمین ثابت کرده که ما مردمانی در حال تلاش و کوشش هستیم و امروز نیز باید به تلاش مان برای عقب نماندن از قافله علم و فناوری ادامه دهیم . 


وی تاکید کرد: آینده دنیا، فضایی شفاف و بلورین بوده و این دنیا توسط دانایان اداره خواهد شد و هر فرد دانشمندی در هر نقطه از زمین که به دانش دست یابد می تواند دنیا را کنترل کند . 


مراسم اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال و چهارمین جشنواره بین المللی کاریکاتور امروز با حضور هنرمندان داخلی و خارجی در تبریز برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: