• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-3385-5
  • خبرنگار : 1184
  • منبع خبر : ----

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی:

امیدوار شدن به کشورهایی اروپایی در جریان برجام، خطاست

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با اشاره به تصمیم دولت مبنی بر ادامه مذاکره با کشورهای امضاء کننده برجام گفت: امیدوار شدن به این کشورها نیز خطاست، زیرا این کشورها می‌خواهند ایران را مجددا پای میز مذاکره کشانده و امتیازات بیشتری را بگیرند . 
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ضیاء اله اعزازی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان ضمن خوشحالی از حرکت آمریکا در خروج از برجام، اظهار کرد: ان شاالله این بدعهدی آمریکا  با هوشیاری مسئولان مایه خیر و برکت به نظام مقدس ایران شود . 
 
  اعزازی افزود: در برجام ما به دنیا ثابت کردیم که ایران اهل مذاکره هست، و این آمریکا است که با بدعهدی خود باردیگر روی بد خود را نشان داد.
 
وی گفت: ملت ایران مثل گذشته، قطعا با تدابیر مقام معظم رهبری و تلاش دولتمردان از این مرحله حساس تاریخی با سربلندی و پیروزی گذر خواهند کرد . 
 
 رئیس مجمع نمایندگان استان با اشاره به اینکه آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نیست، افزود: کارشکنی آمریکا از ابتدا مشخص بوده و هیچ تفاوت دیدگاهی بین دولت های مختلف آمریکا نبوده است و بنده از دولت محترم و بعضی نمایندگان مجلس تقاضا دارم با عمل به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر عدم اعتماد به آمریکا و غرب از برجام عبرت بگیرند .

نماینده بناب، مشکل عمده افزایش بازار ارز را خود مردم عنوان کرد و افزود: مردم با تقاضاهای کاذب و بازار سیاه باعث ایجاد جو روانی در بازار ارز می شوند .
 
وی گفت: نباید نقش مسئولان ارزی کشور را در موضوع افزایش ارز نادیده گرفت، چرا که با این شرایط جامعه و منطقه و مسائل برجام و تاثیرات آن بر بازار، مسئولان باید از قبل تدابیر و برنامه ریزی های لازم را انجام می دادند، و دولتی که شعارش تدبیر و امید است، باید تدبیری می کرد تا امید جامعه به نا امیدی تبدیل نشود.
 
وی افزود:از مردم تقاضا دارم به دولت کمک کنند تا این مشکل اقتصادی را با همدلی و همکاری هم حل کنیم .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: