• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-3590-5
  • خبرنگار : 1184
  • منبع خبر : ----

رویداد کارنو با رویکرد تغییر نگرش نسبت به فضای کسب و کار در دانشگاه بناب برگزار می‌شود


دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بناب از برگزاری رویداد کارنو با رویکرد تغییر نگرش نسبت به فضای کسب و کار در این دانشگاه  خبر داد.


مبین فریدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، اظهار کرد: این رویداد با همکاری انجمن های علمی، جامعه اسلامی دانشجویان و ستاد نانو برگزار می شود و بر مبنای ورود به بازار کسب و کار و هدف دار کردن موضوعات پایان نامه های آنها پایه ریزی شده است . 


وی افزود: رویداد «کارنو» با رویکرد توانمندسازی سرمایه های انسانی فناوری نانو و ایجاد انگیزه و تغییر نگرش در دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته‌ها و گرایش‌های مختلف دانشگاه بناب برگزار می شود . 


فریدی با اشاره به اهمیت این رویداد افزود: در این رویداد، دانشجویان با استفاده از تجارب اساتید مجرب و کارآزموده به منظور تجاری‌سازی هر چه بیشتر ایده‌های مطرح شده و رسیدن به فواید کلان آن در سطح اجتماع، از فضای تحقیقات بنیادی به سمت تحقیقات کاربردی سوق داده می‌شوند .  


وی افزود: دانشجویان سایر رشته‌ها با پایان‌نامه نانو نیز می‌توانند در این رویداد شرکت کنند و از دیگر مزایای شرکت در این رویداد امکان جذب در شرکت‌های دانش بنیان، مشاوره شغلی و اعطای گواهینامه معتبر  برای دانشجویان است . 


وی با اشاره به استفاده از تجارب اساتید مجرب و کارآزموده گفت: سعی بر این است تا دانشجویان ایده‌های مطرح شده در پایان‌نامه‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری خود را به مرحله تجاری‌سازی و در نهایت تولید کلان آن در سطح اجتماع برسانند و در واقع به گونه‌ای از فضای تحقیقات بنیادی به سمت تحقیقات کاربردی سوق داده می‌شوند . 


وی تاکیدکرد: مطابق بیانات مقام معظم رهبری کار در حوزه اقتصاد مقاومتی و به ویژه حمایت از کالای ایرانی ضروری است و کار تشکل های دانشجویی در کنار تربیت دانشجویان متعهد پرداختن به تخصص نیز می باشد . 


به گزارش ایسنا: این رویداد در تاریخ 22 الی 24 اردیبهشت ماه برای اولین بار در شمالغرب کشور و با همکاری ستاد نانو به مدت سه روز برگزار می شود .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: