• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-3490-5
  • خبرنگار : 1184
  • منبع خبر : ----

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بناب:

منزلت اجتماعی معلمان نباید خدشه دار شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بناب با تاکید بر اینکه منزلت اجتماعی معلمان نباید خدشه دار شود، گفت: معلمان رتبه اول اعتماد و اطمینان جامعه را به خود اختصاص داده اند.
 
محمود قهرمانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، افزود: حمایت از فرهنگیان نباید به یک هفته اکتفا شود و باید فرصت های واقعی برای سهیم شدن در تصمیم سازی و تصمیم گیری ها  در راستای توسعه و پیشرفت کشور به این قشر داده شود.
 
وی افزود: در پیشرفت آموزش و پروش باید به اساسی ترین اصل آن یعنی شخص معلم توجه شود و جایگاه معلم هر روز بیش از قبل بهبود و ارتقا یابد.
 
قهرمانی با اشاره به وضعیت معیشتی معلمان افزود: متاسفانه در جامعه ما آن طور که باید به وضعیت معلمان توجه نمی شود و پس از چهاردهه از انقلاب اسلامی، هنوز این قشر از نظر اقتصادی و رفاهی و معیشتی با مشکلات فراوانی روبرو هستند و نباید منزلت اجتماعی آنان خدشه دار شود .
 
وی با اشاره به توانمندی های علمی و تربیتی فرهنگیان افزود: امروز اگر می خواهیم انقلاب را صادر کنیم باید به ارتقای کیفیت نظام تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش توجه جدی داشته باشیم .
 
قهرمانی گفت: محیط آموزش باید عاری از ترس، آسیب روحی و نگرانی باشد، والدین فرزندانشان را به کسی می سپارند که مانند دایه مهربانتر از مادر از او نگهداری می کند و در راه تربیت و رشد و شکوفایی استعداد و خلاقیت های آنان از جان مایه می گذارد .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: