• دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-8888-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز:

امتیاز تیم فوتبال شهرداری تبریز واگذار می‌شود


مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز گفت: با توجه به کسب نتایج غیرقابل قبول تیم فوتبال شهرداری و در راستای توسعه ورزش همگانی، قصد داریم امتیاز این تیم را واگذار کنیم.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علیرضا رحیمی با اعلام این خبر، اظهار کرد: اگر واگذاری امتیاز تیم فوتبال شهرداری تبریز میسر نشود، این تیم را در فصل آینده با افراد بومی و هزینه‌ای خیلی کمتر، راهی مسابقات لیگ یک می‌کنیم، چرا که اولویت ما توجه به ورزش‌های همگانی است.
 
رحیمی خاطرنشان کرد: توجه به ورزش همگانی، از ارزش ورزش‌های قهرمانی نمی‌کاهد، بلکه در بین نوجوانان و جوانان، استعدادهایی نهفته است که با برنامه‌ریزی دقیق و سرمایه‌گذاری در زمینه ورزش همگانی، می‌توانند شناسایی شوند.
 
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز گفت: طرح صبح و ورزش از ساعت 7:30 تا 8:30 در 80 ایستگاه شامل پارک‌ها و فضاهای در اختیار شهرداری اجرا می‌شود که در بعضی از این ایستگاه‌ها، بیش از 200 شهروند به صورت روزانه ورزش می‌کنند.
 
رییس هیات ورزش‌های رزمی استان، در خصوص المپیاد ورزشی محلات گفت: این المپیاد در بین آقایان و بانوان و در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود و انتظار داریم شهروندان با تیمداری خودشان شور و شوقی در کوچه پس کوچه های تبریز ایجاد کنند.
 
رحیمی افزود: برای شروع این المپیاد رشته فوتسال آقایان در نظر گرفته شده است که در روز 25 اردیبهشت جاری با روشن کردن مشعل مسابقات توسط یکی از ورزشکاران نامی تبریز شروع شده و در طول ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.
 
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز اعلام کرد: از بین شرکت کنندگان در المپیاد محلات استعدادیابی شده و برای سال آینده از رده های سنی مختلف نفرات برتر برای تیم شهرداری تبریز انتخاب می شوند.
 
رحیمی با اشاره به برنامه های ریزی های انجام شده برای برگزاری مسابقات والیبال و شطرنج در بین بانوان، خاطرنشان کرد: ورزش های بومی محلی مانند زو، طناب کشی، دارت و مچ اندازی نیز برگزار خواهد شد.
 
وی همچنین در مورد دیگر تیم های حرفه ای شهرداری تبریز اعلام کرد: با رایزنی های که در شورای سازمانی و هیات مدیره سازمان ورزش انجام شده است در سه رشته ورزشی بسکتبال، والیبال و دوچرخه سواری همچنان تیمداری کرده و ورزش قهرمانی را دنبال می کنیم .
 
وی خاطرنشان کرد: تیم بسکتبال شهرداری تبریز با کسب مقام قهرمانی مسابقات لیگ برتر بعد از سال ها عنوان مهم و با ارزشی را برای خطه آذربایجان به ارمغان آورد و این تیم را برای بازی های آسیایی آماده خواهیم کرد.
 
رحیمی در خصوص مطالبه ورزشکاران هم گفت: ورزشکاران خارجی و ایرانی که از تیم جدا شدند، همه مطالبه خود را دریافت کردند .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: