• دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-3390-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

فرماندار هشترود:

بسیج می‌تواند در زمینه ایجاد اشتغال در هشترود موثر باشد

فرماندار هشترود گفت: با کمک بسیج می‌توان قدم های مثبتی در رابطه با ایجاد اشتغال در منطقه برداشت و وضعیت اقتصادی مردم را بهبود بخشید.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، امین امینیان در جلسه کمیته خدمات رسانی هشترود اظهار کرد: بسیج می‌تواند با شناسایی ظرفیت‌های موجود در منطقه نسبت به ایجاد شغل پایدار برای افراد بیکار اقدام کند و دست به تولید و فرآوری انواع مواد از نوع معدنی، لبنیات، کشاورزی، صنعتی و غیره  بزند.

وی با بیان اینکه عملکرد بسیج سازندگی در همه حوزه ها قابل تقدیر است یاد آور شد: بسیج علاوه بر اینکه از دستاوردهای نظام اسلامی حفاظت می‌کند در عرصه تولید و سازندگی هم نقش اساسی را عهده دار است و می‌تواند با کمک سایر ادارات وضعیت اقتصادی مردم را سامان دهد.

فرمانده سپاه ناحیه هشترود نیز در این جلسه گفت: سپاه پاسداران با اختصاص وام به متقاضیان در پی اشتغالزایی در منطقه است و می‌خواهد از تمامی ظرفیت های موجود در منطقه استفاده کرده و تولید را بومی سازی کند.

سرهنگ احمد تقی پور اظهارکرد: فلسفه انقلاب، دستگیری از محرومان و مظلومان است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این راستا حرکت می کند و با ساختن مسکن در روستاها در جهت محرومیت زدایی تلاش می کند.

وی اضافه کرد: با توجه به زیر ساخت های موجود در هشترود و  پای کار شدن بسیج، هشترود می‌تواند روزهای خوبی را تجربه کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: