• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-12214-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

تجمع دانشجویان دانشگاه تبریز در اعتراض به خدمات نامطلوب و برخی از سیاست‌های دانشگاه

دانشجویان دانشگاه تبریز به دلیل برخی نارضایتی‎ها و کیفیت نامطلوب خدمات ارایه شده به دانشجویان در مقابل ساختمان مرکزی این دانشگاه تجمع کردند. 
  
یکی از معترضان در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، گفت: اینترنت دانشگاه مشکل دارد و وضعیت دسترسی به دیتابیس‌های علمی مناسب نیست. 
  
وی اضافه کرد: کیفیت غذاهای دانشگاه مناسب نیست، آیا شان دانشجویی که از شهر و زندگی خود زده و برای انجام کار علمی به اینجا آمده، این است؟!
  
وی  با بیان اینکه در زمینه مسائل علمی نیز مشکلاتی داریم گفت: دانشگاه قانونی تصویب کرده که استاد راهنما و مشاور نمی‎تواند خارج از این دانشگاه انتخاب شود، آیا این درست است که ما فقط از بین چند نفر محدود مجبور به انتخاب باشیم؟  اینجا وضعیت یک پادگان را دارد. 
  
  
معترض دیگری در گفت‌وگو با ایسنا دلیل تجمعش را کاملا صنفی عنوان کرده و چنین بیان می‎کند: وضعیت اینترنت داغون است، رفتار پادگانی مامورین حراست دانشگاه، کیفیت نامطلوب غذا و پولی شدن امکانات ورزشی و تفریحی و بسیاری مشکلات دیگر که در این دانشگاه وجود داشته و مسئولان به هیچ عنوان حاضر نیستند آن را حل کنند، علت تجمع ما در اینجاست. 
  
وی ادامه داد: ما امروز آمده‎‏ایم اینجا تا از شان و حقوق دانشجو دفاع کنیم و تا احقاق حقوق دانشجو اینجا خواهیم ماند، از رییس دانشگاه می‎خواهیم هرچه سریع‎تر به اینجا بیاید و دستور عملی شدن خواسته‎هایمان را بدهد. 
  
 بر اساس این خبر، برخی از دانشجویان معترض با در دست داشتن پلاکاردهایی با شعارهای «اینجا پادگان نیست»، «دانشگاه پولی نمی‎خواهیم» و «اینترنت لاکپشتی نمی‎خوایم» اعتراض خود را نشان دادند، همچنین در این تجمع شعارهایی همچون «این همه بی‌توجهی بسه دیگه، بسه دیگه»، «مسئول بی‎کفایت نمی‎خوایم، نمی‎خوایم» شنیده می‎شد. 
  
گفتنی است؛ تعدادی از دانشجویان نیز در اعتراض به کیفیت غذا، غذاهای خود را مقابل سلف غذاخوری دانشجویان بر روی زمین چیدند..

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: