• چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-1790-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

امام جمعه هشترود:

سهم هشترود از عمران و آبادانی حداقل است

امام جمعه هشترود گفت: بزرگ ترین ارمغان جمهوری اسلامی ایران عزت، عمران و آبادانی برای کشور و مردم بوده اما متاسفانه سهم هشترود از این عمران و آبادانی حداقل است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام علی رحیمی در جلسه شورای اداری با حضور وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: هشترود مظلوم است و ما از شما درخواست می کنیم که مظلومیت هشترود را به گوش رئيس جمهور برسانید تا برای آبادانی این منطقه، اعتبارات خاصی در نظر گرفته شود. 
  
وی با بیان اینکه مشکل آینده جهان بر سر آب خواهد بود، افزود: هشترود هم خاک مناسب و حاصلخیز و هم آب کافی برای استفاده سرمایه گذاران  و مردم دارد اما متاسفانه آنچنان که باید، به این منطقه توجهی نمی‌شود. 
فرماندار هشترود نیز در این جلسه گفت: با توجه به اینکه اقتصاد مردم بر پایه کشاورزی است و تنها راه ماندگاری مردم در این شهرستان می باشد، لازم است که هر پنج فاز پایاب سد سهند با تخصیص اعتبارات لازم به بهره برداری برسد. 
  
امین امینیان ادامه داد: فراوری معادن هشترود و حومه باید در محدوده هشترود انجام گیرد، چرا که این حق مردم هشترود است که با مشغول شدن در محل فراوری محصولات معادن، دارای شغل باشند و کسب حلال را پیشه خود کنند. 
  
وی اظهار کرد: شهرستان هشترود با داشتن پتانسیل های بسیار زیاد برای پیشرفت و آبادانی، متاسفانه سهم چندانی از توسعه نبرده و نرخ رشد منفی جمعیت و بیکاری ۲۴ درصدی را تجربه می کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: