• سه شنبه ۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-1590-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

معاون پارلمانی رئیس جمهور:

دشمن وحدت ملی ما را نشانه گرفته است


معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: امروز دشمن با توطئه‌های مختلف و ایجاد اختلاف وحدت ملی ما را نشانه گرفته است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حسینعلی امیری در جلسه شورای اداری شهرستان اهر افزود: اقتدار ملی در گرو وحدت، امید و انسجام مردمی است و تحقق این امر نیازمند همراهی تمامی دلسوزان و جناح‌های مختلف است.

وی گفت: در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی رمز مهمترین موفقیت اتحاد، وحدت و همدلی مردم با مسئولان بوده است.

وی به وضعیت عمومی اواخر سال 91 و اول سال 92 اشاره کرد و افزود: درآن دوران تحریم های ناجوانمردانه بین المللی مشکلات جدی برای کشور ما به‌وجود آورده بود و منجر به ثباتی اقتصادی در کشور و تورم 44 درصد شده بود که تعامل ویژه دولتمردان و رهنمودها و حمایت‌های رهبری باعث شد که به رشد اقتصادی مناسبی دست یابیم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود: امروز امنیت اقتصادی در کشور حاکم است و با استقبال کشورهای مختلف و تثبیت اقتصادی، قراردادهای کلان در زمینه‌های مختلف اقتصادی با مسئولین کشورمان امضاء شده است که این امر نشانگر نتایج تلاش دولت و نظام برای توسعه اقتصادی کشور است.

وی در ادامه به توطئه استکبار جهانی در قالب نیروهای تکفیری داعش اشاره کرد و گفت: متأسفانه داعش به نام اسلام بزرگترین ضربه و جفا را به اسلام کرد و اگر نقش مدافعان حرم و نیروهای جان برکف مقاومت در ریشه کنی تروریست‌های داعشی نبود، دشمن با هدف ضربه به نظام اسلامی و پشتیبانی کشورهای مستکبر در قالب تروریست‌های داعش تا نزدیکی‌های مرز ایران آمده بود و باید با دشمن در داخل کشور مبارزه می‌کردیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: