• دوشنبه ۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-586-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز:

انجمن‌های علمی دانشجویی بازو‌ی توانمند دانشگاه هستند

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز گفت: انجمن‌های علمی دانشجویی بازو‌ی توانمند دانشگاه هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حسن رسولی سقای در نشست صمیمی با دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی واحد تبریز با بیان اهداف و انتظارات دانشگاه از راه‌اندازی انجمن‌های علمی اظهار کرد: انجمن‌های علمی باید در توسعه و گسترش حوزه فناوری و بخش‌های اشتغال‌زایی تلاش کرده و نوآوری را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

وی بر همکاری بین انجمن‌های علمی گروه‌های مختلف آموزشی تأکید کرد و افزود: همکاری و هم فکری انجمن‌های علمی با یکدیگر و ارتباط مستمر با اعضای هیأت علمی گروه آموزشی ذیربط برای تحقق اهداف فعالیت‌های انجمن‌های علمی و توسعه دانشگاه تأثیرگذار خواهد بود.

حسن ستاری ساربانقلی، رئیس اداره گسترش علم و علم سنجی واحد تبریز نیز در این نشست به بیان ضرورت‌ها و عنوان‌های مباحث روز پرداخت و به ورود انجمن‌های علمی در حیطه افق کارآفرینی فناورانه تأکید کرد.

در ادامه این جلسه دبیران انجمن‌های علمی درخواست‌ها‌، انتظارات، مشکلات و مسائل انجمن‌های علمی را مطرح و پیشنهادات خود را بیان کرده و سپس معاون پژوهش و فناوری دانشگاه به پرسش‌ها پاسخ گفت.
 
نشست صمیمی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی با حضور غفور موسوی مدیر خدمات پژوهش و تولید علم و حسن ستاری ساربانقلی رئیس اداره گسترش علم و علم سنجی و رعنا مختارزاده کارشناس انجمن‌های علمی این دانشگاه در سالن پروین اعتصامی برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: