• شنبه ۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-186-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

برگزاری پیش رویداد استارتاپی اکسیر در دانشگاه تبریز

پیش رویداد استارتاپی اکسیر با برگزاری کارگاه های ایده پردازی و تیم سازی به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی در دانشگاه تبریز برگزار شد .
 
  به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مدرس دانشگاه تبریز در این مراسم در خصوص تبدیل کردن ایده به کسب و کار گفت: ایده از نیازهایی که جامعه پاسخگوی آن نیست به وجود می آید، باید فرصت های به وجود آمده را شناسایی و ایده های متناسب با آن را مطرح کنیم تا به خوبی بتوانیم از این فرصت‌ها استفاده کنیم   . 
 
 حمید شیخی در رابطه با کارگاه تیم سازی  اظهار کرد: درست است که این رویداد در حوزه گردشگری است ولی  لزومی ندارد تخصص همه شرکت کنندگان گردشگری باشد و فعالان رشته های مختلف از جمله آی تی، گرافیک، طراحی و تولید محصولات که می توانند با یکدیگر تیم تشکیل داده و مکمل  توانمندی های یکدیگر باشند ، می‌توانند در رویداد استارتاپی اکسیر شرکت کنند. 
 
وی اظهار کرد: افراد علاقه مند به کارآفرینی می‌توانند با شرکت در این رویداد به صورت فشرده این فرآیند را تجربه کرده و با کمک مربی ها تشکیل تیم داده  و پس از پایان این رویداد می‌توانند با اسپانسرها و سرمایه گذاران آشنایی پیدا کرده و خدمات دلخواه را ارائه کنند . 
 
بر اساس این گزارش؛ رویداد استارتاپی «اکسیر» با محوریت گردشگری از پنجم تا هفتم اردیبهشت ماه برگزار می شود.   
                                        
گردشگری تاریخی و فرهنگی، گردشگری سلامت و درمان، اکوتوریسم و گردشگری روستایی، گردشگری تجاری و صنعتی، فروش صنایع دستی و سوغات محورهای رویداد استارتاپی اکسیر هستند .
  
پیش رویداد اول در قالب کارگاه ایده‌پردازی در 16 اسفند ماه سال گذشته  و پیش رویداد دوم نیز در قالب کارگاه تیم سازی، 29 فروردین ماه سال جاری، در محل سینمای دانشگاه تبریز شد.
  
علاقه‌مندان جهت ثبت نام در رویداد استارتاپی می‌توانند با حضور در ساختمان جهاد دانشگاهی – معاونت فرهنگی واقع در دانشگاه تبریز به صورت حضوری و یا با مراجعه به سایت اینترنتی evand.com/events/exir ثبت نام کنند .
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: