• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-2184-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

اختصاص حدود 8 میلیارد تومان اعتبار به طرح مشاغل خانگی در آذربایجان‌ شرقی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌ شرقی با اشاره به این‌که ۸/۴۰ میلیارد تومان اعتبار به طرح مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی اختصاص یافته است، گفت: هشت هزار و ۲۳۲  طرح در قالب اشتغال خانگی با 59 میلیارد به بانک‌ها معرفی شده است. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، میر احد حسینی در کارگروه اشتغال آذربایجان‌ شرقی با اشاره به  این‌که  بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر در طرح تسهیلات اشتغال فراگیر در استان ثبت نام کردند، اظهار کرد:  بیش از 400 طرح پس از بررسی دارای توجیه اقتصادی تشخیص داده شده  و با 61 میلیارد و 311 میلیون تومان معرفی شده است که در صورت عملیاتی شدن  یک هزار و ۴۲۷ فرصت شغلی ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: با اجرای یک هزار و ۸۵۲ طرح از محل اعتبارات اشتغال فراگیر، اشتغال روستایی و مشاغل خانگی با مبلغ 220 میلیارد تومان،  برای ۵۷ هزار نفر در استان فرصت شغلی فراهم شده است.

حسینی با بیان این‌که در مجموع  از محل اعتبارات اشتغال فراگیر، روستایی و مشاغل خانگی 220میلیارد تومان طرح به بانک‌ها معرفی شده است، خاطرنشان کرد: از ۵۷ هزار فرصت شغلی،  405 طرح از محل اشتغال فراگیر و 152 طرح از محل تسهیلات روستایی و یک هزار و ۲۹۵ طرح از محل اشتغال مشاغل خانگی بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: