• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-1484-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی:

شاخص‌های مطلوبی در ملکان برای توسعه و رونق تولید وجود دارد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: در شهرستان ملکان اقدامات مطلوبی در جهت راه‌اندازی مشاغل خرد روستایی و دریافت تسهیلات رونق تولید صورت گرفته و این شهرستان شاخص‌های مطلوبی برای توسعه دارد . 
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، داود بهبودی در جلسه مشترک  کمیته برنامه‌ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان ملکان اظهار کرد: همه ما چه به عنوان کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی و چه به عنوان بخش خصوصی در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی تلاش می‌کنیم جامعه را به سوی توسعه پیش ببریم و برای مردم ایجاد رفاه و رضایت کنیم . 
 
وی با بیان اینکه بخشی از این رفاه و رضایت مربوط به اشتغال و درآمد و بخش دیگر در امنیت و آسایش اجتماعی است، افزود: دولت‌ها در دوره‌های مختلف زحمات زیادی را برای تحقق این رفاه و رضایت کشیده‌اند؛ اما هنوز به نقطه مطلوب نرسیده‌ایم که این نشان می‌دهد انتظارات و مطالبات مردم ما زیاد است . 
 
بهبودی خاطرنشان کرد: شهرستان ملکان شاخص‌های مطلوبی برای توسعه دارد؛ به طوری که 90 درصد محصولات کشاورزی شهرستان صادر می‌شود؛ در کنار آن صنایع موفقی نیز در شهرستان فعالیت می‌کنند که همه اینها تحقق درون‌گرایی و برونزایی اقتصاد را توامان در شهرستان نشان می‌دهد .
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی ایجاد اشتغال هزار نفری در شهرستان ملکان را کاری ارزشمند خواند و بر لزوم ایجاد گفتمان واحد و هماهنگ‌سازی مردم و نظام اجرایی برای حل چالش‌های موجود تاکید کرد . 
 
لازم به ذکر است در این جلسه مدیران دستگاه‌های ذیربط به ارائه گزارش عملکرد تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و بیان چالش‌ها و دغدغه‌های موجود پرداختند .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: