• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-15214-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

شهردار تبریز:

تفرجگاه آرپا دره سی به یکی از مراکز گردشگرپذیر تبدیل می شود

 شهردار تبریز با بیان اقدامات انجام یافته در خصوص پارک جنگلی آرپا دره سی گفت: این مجموعه به یکی از مکان‌های توریست پذیر و همچنین گردشگری تبریز تبدیل می شود . 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر طی بازدید از  پارک جنگلی ۴۰۰ هکتاری آرپادره سی، در جریان روند اجرای این پروژه قرار گرفتند . 
  
وی با بیان اینکه پارک جنگلی آرپادره سی سرانه فضای سبز تبریز را افزایش می دهد، گفت : شهرداری منطه پنج در چند سال اخیر اقدامات چشمگیری برای احداث و توسعه پارک آرپادره سی انجام داده است . 
  
وی با بیان اینکه با احداث دو مرکز سپتیک، آب خام برای آبیاری فضای سبز پارک تامین می شود، تشریح کرد: با پیش بینی امکانات لازم، مجموعه آرپادره سی توسعه یافته و رونق می گیرد . 
  
           وی با اشاره به اینکه تسهیلات به سرمایه گذاران جهت مشارکت در توسعه پارک آرپادره سی ارایه می شود، ابراز امیدواری کرد: در چندماه آینده شاهد ایجاد امکانات رفاهی وتفریحی در این مجموعه باشیم . 
  
شهردار منطقه پنج تبریز نیز با بیان اینکه پارک جنگلی ۴۰۰ هکتار آرپادره سی یک فرصت استثنایی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی است، گفت: تاکنون این منطقه اقدام به کاشت انواع گونه از درخت در ۴۰۰ هکتار از مجموعه توریستی و تفریحی آرپادره سی کرده و  پیش بینی می شود در صورت فراهم شدن شرایط لازم مساحت آن به هزار هکتار توسعه یابد . 
  
           یعقوب هوشیار افزود: امکانات توریستی و تفریحی لازم برای توسعه پارک پیش بینی شده است . 
  
           وی همچنین از طراحی مجموعه هزارهکتاری برای اسکان شهروندان در مواقع بحرانی خبر داد و گفت: مسیر دسترسی به پارک آرپادره سی  با ۳۰ میلیارد ريال هزینه از آسفالت ریزی اساسی برخوردار شده است .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: