• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-1390-5
  • خبرنگار : 1184
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خبر داد

افزایش 29 درصدی تردد در محورهای مواصلاتی بناب

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بناب از افزایش 29 درصدی تردد در محورهای مواصلاتی شهرستان بناب در ایام نورز نسبت به ایام مشابه سال گذشته خبر داد.
 
علیرضا سلیمانی‌فر در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، افزود: با احداث میدان در کمربندی شهرستان، روبه روی شهرک فرهنگیان سه نیز ، حجم ترافیکی سنگین مسیر حل نشده و روز به روز شاهد افزایش بار ترافیک در این منطقه خواهیم شد.
  
سلیمانی‌فر گفت: حل معضلات چنین مناطقی با ایجاد روگذر و زیرگذر که ضریب ایمنی بالایی دارد، حل می شود  و باید در چنین طرح هایی با انجام مشاوره های فنی و تخصصی منافع و آینده شهرستان را در نظر بگیریم .
  
وی با اشاره به تعداد میادین در مسیر پلیس راه تا میدان معلم افزود: در این مسیر به تعداد لازم میدان وجود دارد و افزودن میدان دیگری به این مسیر بدون مشاوره فنی، طرح غیر کارشناسی است و در واقع اتلاف هزینه برای این طرح است.
 
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان با اعلام صریح مخالفت فنی خود با طرح مذکور اظهار کرد: با توجه به اینکه این مسیر هنوز به عنوان کمربندی شهرستان محسوب می شود باید ترافیک در این منطقه روان باشد و نباید معضلات میدان معلم سابق در این این محل بار دیگر تکرار شود.
 
وی رفع برخی مشکلات اساسی در شهرک فرهنگیان سه ، از جمله مشکل آب های زیر زمینی در هنگام بارش ها را ضروری دانست و گفت: قبل از اجرای هرگونه طرح باید مشکل آب های زیر زمینی شهرک حل شود تا در ادامه و اجرای پروژه در این نقطه شاهد بروز مشکلات پیش بینی شده نباشیم . 

به گزارش ایسنا، شهردار بناب در جلسه مشترک شورای هماهنگی ترافیک و کمسیون ایمنی حمل و نقل و سوانح شهری و جاده ای بناب از ایجاد میدان و یا چهارراه در ورودی فرهنگیان سه در میانه های کمربندی شهرستان خبر داده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: