• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-1090-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

فرماندار جدید هریس معرفی شد

افتتاح قریب الوقوع راه آهن تبریز- تهران تا ایستگاه بستان آباد در سفر ریاست جمهوری به استان

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، تکمیل 17 کیلومتر از تونل 30 کیلومتری انتقال آب رودخانه زاب به دریاچه ارومیه و تامین 120 میلیون متر مکعب از محل تصفیه خانه دوم تبریز و افتتاح قریب الوقوع راه آهن تبریز- تهران تا ایستگاه بستان آباد در سفر آتی ریاست جمهوری از اقدامات ویژه عمرانی دولت تدبیر و امید در جهت توسعه و گسترش استان آذربایجان شرقی ذکر کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی،  رحیم شهرتی فر در جلسه شورای اداری شهرستان هریس گفت: پروژه جاده اهر – تبریز به طور جدی در حال اجراست و امیدواریم به زودی به اتمام برسد.

وی افزود: خوشبختانه علیرغم تنگناها و مشکلات موجود در سطح ملی وضعیت استان در زمینه های مختلف پیشرفت داشته است.
 
وی از اختصاص اعتبار شناور 873 میلیارد تومانی برای ایجاد کارآفرینی در شهرستان خبر داد و از فرماندارجدید و مسئولین ذیربط خواست در جهت جذب حداکثری این اعتبار و همچنین ایجاد طرح های کارورزی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی و تشکل‌های مردم نهاد اقدامات اساسی انجام دهند.

شهرتی فر جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی را در جهت ارتقاء بخش گردشگری شهرستان هریس و منطقه مهم عنوان کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همچنین اجرای پروژه های عمرانی نیروگاه سیکل ترکیبی و احداث مس هریس را نوید یک  آینده روشن برای این شهرستان برشمرد و بر اجرا و اتمام این طرح ها تأکید کرد.

در پایان با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی ومسئولین ادارات شهرستان و ائمه جمعه شهرهای شهرستان هریس در محل فرمانداری این شهرستان از زحمات صابر تقویمی در مدت تصدی فرمانداری هریس قدردانی و علی محمودی به عنوان سیزدهمین فرماندار شهرستان هریس معرفی شد.

 " علی محمودی" متولد ۱۳۵۴ درتبریز، از کارشناسان حوزه اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی است که در سال ۹۳ همزمان با تغییرات مدیریتی دولت تدبیر و امید در استان، بخشدار مرکزی هریس شد و از اسفند ۹۵ بعنوان بخشدار مرکزی به شهرستان جلفا بود. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: