• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-7088-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

ابراهیم‌زاده: تراکتورسازی و سپاهان سرمایه‌های فوتبال ایران هستند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: هر دو تیم از سرمایه های فوتبال کشور هستند و باید در لیگ باشند تا فوتبال داغی را در کشورمان شاهد باشیم.

به گزارش ایسنا، منصور ابراهیم زاده در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار کرد: از باشگاه تراکتورسازی تشکر می کنم که امکاناتی را برای ما فراهم کردند تا بتوانیم تمرین کنیم و از هوادارانمان هم ممنونم که راه زیادی را طی کرده و به این ورزشگاه آمادند.

وی افزود: تراکتورسازان با توجه به خستگی که داشتند، می خواستند که از سانتر جناحین استفاده کنند و سعی کردیم جلوی این را بگیریم و چند موقعیت خوب گلزنی هم در نیمه اول ایجاد کردیم و نیمه دوم، بازی درگیرانه را شاهد بودیم و دو موقعیت داشتیم که یکی از آن ها به تیرک دروازه اصابت کرد و دیگری تبدیل به گل شد.

ابراهیم زاده خاطرنشان کرد: هر دو تیم از سرمایه های فوتبال کشور هستند و باید در لیگ باشند تا فوتبال داغی را در کشورمان شاهد باشیم.

سرمربی سپاهان درباره عدم حضورش در کنفرانس خبری قبل از بازی بیان کرد: ساعت ۱۲:۳۰ پرواز ما در تبریز فرود آمد و به ما اعلام کردند که باید راس ساعت ۱۲:۳۰ در کنفرانس حاضر می شدی و نمی دانم که کوتاهی از سوی مدیر رسانه ای ما یا تراکتور است ولی خوشحال می شدم در جمع خبرنگاران حاضر می شدم.
وی گفت: چه ما و چه تیم تراکتورسازی، باید اعتماد به نفس خود را پیدا کنند و در این مدت، توانستیم تغییراتی در تیم ایجاد کنیم و خودباوری بازیکنان را بالا بیاوریم و اعتماد به نفس آن ها را برگردانیم. من به عنوان یک اصفهانی به خودم، مردم اصفهان و بازیکنان سپاهان باور داشتم و این ریسک را به جان خریدم تا در شرایط بحرانی، هدایت سپاهان را بر عهده بگیرم و بازیکنان ما هم در طول این مدت، پرتلاش ظاهر شدند.

ابراهیم زاده ادامه داد: در مورد تراکتورسازی و سپاهان، اصلا نباید به این موضوع فکر کنید که سقوط کنند. هر دو تیم، تغییرات زیادی هم در بُعد مربی و هم در بُعد بازیکن داشتند و این تغییرات باعث بی ثباتی شد و این موضوع باعث شد تا دو تیم باقدمت تراکتور و سپاهان در پایین جدول حضور داشته باشند.

وی افزود: ۹۰ درصد ترکیب سپاهان تغییر کرده و باور دارم که روند سپاهان و تراکتورسازی برای سال آینده بسیار بهتر خواهد بود.

ابراهیم زاده درباره فشردگی بازی ها گفت: فشرده بودن بازی‌ها باعث خستگی و آسیب دیدگی بازیکنان می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: