• پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 971-785-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

سرپرستان چهار فرمانداری در آذربایجان شرقی منصوب شدند

استاندار آذربایجان شرقی طی احکام جداگانه‌ای، سرپرستان چهار فرمانداری استان را منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مجید خدابخش با صدور احکامی، سرپرستان فرمانداری‌های مرند، هریس، عجب‌شیر و جلفا را منصوب کرد.

بر اساس احکام صادره از سوی استاندار آذربایجان شرقی، داود گرشاسبی به‌عنوان سرپرست فرمانداری مرند، علی محمودی به‌عنوان سرپرست فرمانداری هریس، عادل اصغرپور به‌عنوان سرپرست فرمانداری عجب‌شیر و صادق احمدی به‌عنوان سرپرست فرمانداری جلفا منصوب شدند.

داود گرشاسبی سرپرست فرمانداری مرند، متولد سال 1347 در خلخال و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد علوم سیاسی است و از جمله سوابق اجرایی او می‌توان به فرمانداری شهرستان‌های خداآفرین، سراب و جلفا اشاره کرد.

علی محمودی سرپرست فرمانداری هریس، متولد سال ۱۳۵۴ در تبریز و از کارشناسان حوزه اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی است که سابقه بخشداری در بخش‌های مرکزی شهرستان‌های هریس و جلفا را در کارنامه اجرایی خود دارد.

عادل اصغرپور سرپرست فرمانداری عجب‌شیر، دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی و از کارکنان باسابقه وزارت کشور است که پیش از این در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی و حقوقی استانداری‌های تهران، آذربایجان شرقی و آذر بایجان غربی خدمت کرده و پیش از این نیز معاون فرماندار و سرپرست فرمانداری مرند بود.

صادق احمدی سرپرست فرمانداری جلفا، متولد سال ۱۳۵۷ در شاهین‌دژ، دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی و دارای سوابق اجرایی در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی و اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی بوده و پیش از این بخشدار مرکزی جلفا و معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار این شهرستان بوده است.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: