• جمعه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-790-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

فرماندار هشترود:

شورا نباید تسلیم شرایط و جوسازی‌ها شود

فرماندار هشترود گفت: وضعیت موجود منطقه مناسب مردم هشترود نیست و تغییر و دگرگونی لازمه رشد و توسعه این شهر است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، امین امینیان در جلسه مشترک با شورای شهر که در محل ساختمان شورا برگزار شد، خاطر نشان کرد: باید از ظرفیت‌های منطقه استفاده کرد و با شناسایی وضع موجود، وضعیت مطلوب را به کار گرفت و از فرصت‌های به دست آمده برای توسعه منطقه استفاده کرد.

وی افزود: امید به زندگی در میان مردم هشترود نسبت به سایر  شهرها کم است؛ چرا که تا به حال کاری اساسی برای آبادانی منطقه صورت نگرفته است.

وی اظهار کرد: در آمد پایدار ایجاد کردن، جز وظایف لاینفک شوراست و باید  اعضای شورای شهر برای تدوین در آمد پایدار به صورت شبانه روزی تلاش کرده و اختلافات را کنار بگذارند.

امینیان ادامه داد: شورا نباید تسلیم شرایط و جوسازی‌ها شود؛ چرا که در این صورت شکست را تجربه خواهد کرد، اما باید از نظر کارشناسان در رابطه با توسعه شهری بهره ببرد و در نهایت تصمیم نهایی را اعضای شورا بگیرند.

وی با بیان اینکه شورا باید ارزش آفرینی کند، گفت: جاهایی که ارزش ندارند باید ازطرف اعضای شورا شناسایی شده و ارزش گذاری شوند تا از این طریق برای شهرداری در آمد پایدار ایجاد شود.

وی افزود: قوانین حاکم در منطقه به شدت سرمایه گریز است و سرمایه گذاران را فراری می‌دهد، باید این قوانین اصلاح شوند تا برای سرمایه گذاران مشکلی ایجاد نشود.

وی از پیگیری برای احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری گفت و ادامه داد: زباله‌هایی که در منطقه تولید می‌شود باید به کمپوست تبدیل شده و برای شهرداری منبعی برای در آمد باشد.

رئیس شورای شهر هشترود نیز در این جلسه خاطر نشان کرد: افزایش بودجه شهرداری مشکلاتی داشت که حل و فصل شد و سعی ما بر این خواهد بود که با حمایت از شهردار، منطقه را به سوی پیشرفت و آبادانی سوق دهیم.

محمد رضا شقاقی پور گفت: در سال ۹۷ باید از تمامی ظرفیت‌های موجود بهره ببریم و در جهت عمران و آبادانی هشترود به کار گیریم.

شهردار هشترود نیز در این جلسه خاطر نشان کرد: کارکنان شهرداری با تلاش شبانه روزی خود در جهت تنظیف شهر تلاش می‌کنند و توانستند با جمع آوری روزانه ۶۸ تن زباله در ایام عید، شهر را تمیز نگه دارند.

سلمان محمدی ادامه داد: محوطه مخابرات هشترود برای سرمایه گذاری با شراکت پیمانکار، شرکت مخابرات و شهرداری، برگ برنده برای شهرداری می‌باشد و باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کرد.

وی افزود: اجرای طرح تفصیلی در شهرداری هشترود لازم الاجرا ست و باید اجرا شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: