• پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-8714-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

تکمیل مجموعه بزرگ مرکز همایش های بین المللی تبریز

شهردار تبریز از تکمیل مجموعه بزرگ مرکز همایش های بین المللی تبریز و افتتاح قریب الوقوع آن خبر داد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر در حاشیه بازدید از مرکز همایش‌های بین المللی  گفت: پیش بینی ها برای افتتاح رسمی این مجموعه همزمان با آغاز افتتاح رسمی تبریز ۲۰۱۸  و با هماهنگی های صورت گرفته در شرف تحقق است. افزایش شیفت کاری و تلاشهای شبانه روزی همکاران تلاشگر  برای تکمیل مجموعه بزرگ مرکز همایش های بین المللی تبریز اتفاقات خوبی را رقم زده است. 

وی ادامه داد: با افتتاح این مجموعه بر فضای فرهنگی و زیرساخت‌های فرهنگی شهر افزوده خواهد ‌شد و حتی این مجموعه به‌عنوان  در آمد پایدار برای شهرداری تبریز نقش ایفا می‌کند. 

شهردار تبریز افزود: این مجموعه به‌عنوان جاذبه گردشگری هم به شمار می‌آید و در شمال‌غرب کشور نمونه منحصر به فردی خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: مرکز همایش‌های بین‌المللی، از زیرساخت‌های کم‌نظیر توسعه فرهنگی شهر است که به واسطه حضور رئیس‌جمهور و برگزاری افتتاحیه «تبریز ۲۰۱۸» در کشور شناخته می‌شود؛ از این رو با تکمیل جزئیات فنی و محتوایی پروژه، بایستی دقت لازم انجام گیرد. 

وی با اشاره به این‌که تاکنون حدود ۶۰ میلیارد تومان در بخش‌های مختلف پروژه هزینه شده است، اظهار داشت: با تکمیل مرکز همایش‌ها، ۲۴ هزار مترمربع به وسعت فضای فرهنگی شهر اضافه می‌شود که در مقایسه با وضعیت امروز شهر، فضای قابل‌توجهی است.شهردار تبریز متذکر شد: با توجه به فراهم‌شدن شرایط تسریع پروژه، فضاسازی محیط، تکمیل بخش‌های جنبی و نصب تجهیزات فنی و ایمنی، برنامه‌های رسمی تبریز ۲۰۱۸، پنجم اردیبهشت سال جاری، با حضور رئیس‌جمهور در مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز آغاز می‌شود.سالن اصلی این مرکز، با ۱۴۰۰ نفر ظرفیت، از زیرساخت‌های فرهنگی کم‌نظیر در کشور است که توسط شهرداری تبریز طراحی و تکمیل شده‌است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: