• پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-1887-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

مرکز همایش‌های بین المللی تبریز یکی از 25 پروژه شاخص آذربایجان شرقی

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی مرکز همایش های بین المللی تبریز را جزء 25 پروژه شاخص آذربایجان شرقی دانست .

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد صادق پورمهدی که به همراه شهردار تبریز و جمعی از اعضای شورای شهر تبریز از مرکز همایش های بین المللی تبریز بازدید می‌کرد، گفت: مرکز همایش های بین المللی تبریز با 24 هزار متر مربع زیر بنا، با استفاده از المان‌ها و شاخصه‌های معماری بومی منطقه آذربایجان طراحی و در حال اتمام است و بعد از این، مراسمات مختلف علمی و فرهنگی در این مرکز برگزار خواهد شد.

وی افزود: از شهردار تبریز و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر تشکر می‌کنم که با حساسیت ویژه برای آماده‌سازی این مجموعه بزرگ به صورت شبانه روزی تلاش داشتند.

پور مهدی گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام گرفته مسائل امنیتی و اجتماعی پیرامون مرکز نیز رفع شده است و پیش از مراسم «تبریز2018» تمامی کارهای باقی مانده در مرکز همایش ها نیز به اتمام خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه کار عمرانی در مرکز همایش ها حتی در روزهای عید نیز تعطیل نشده بود، افزود: این پروژه از چند ماه گذشته بدون وقفه و تعطیلی به صورت شبانه روزی در حال کار بوده است حتی در تعطیلات نوروزی چند بار که برای بازدید آمدیم خوشبختانه این پروژه فعال بود که این مسئله نشانگر عزم مدیریت شهری تبریز برای اتمام این پروژه است.

صادق پور مهدی در پایان سخنانش با تاکید بر این‌که وجود چنین مرکزی در شمالغرب کشور ضروری بود، گفت: خوشبختانه فعالیت عمرانی مرکز همایش‌ها به پایان رسیده و الان تنها بخشی از نصبیات، انشعابات و تاسیسات باقی مانده است که با کار شبانه روزی به پایان خواهد رسید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: