• پنجشنبه ۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-2988-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

سائلام: تراکتورسازی با شناخت از ذوب‌آهن به اصفهان سفر می‌کند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تراکتورسازی با شناخت از ذوب‌آهن به اصفهان سفر می‌کند و تلاش تیم ما، کسب امتیاز در دیدار مقابل سبزپوشان اصفهان است.

به گزارش ایسنا، ارتوئرول سائلام با اشاره به بازی روز جمعه تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: تراکتورسازی در تعطیلات آماده‌سازی خوبی برای این مسابقه صورت داد و در حال حاضر انگیزه بسیاری برای پیروزی مقابل تیم فوتبال ذوب‌آهن در اصفهان داریم.

او ادامه داد: تیم ما در حال حاضر در شرایط مناسبی قرار گرفته و وضعیت بدنی و روانی بازیکنان تیم ما برای این مسابقه مناسب است.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز تصریح کرد: به امتیاز این مسابقه احتیاج بسیاری داریم و تلاش ما این است که با نتیجه مناسب، هر سه امتیاز مسابقه را از آن خود کنیم.

سائلام با اشاره به شناخت بازیکنان تیمش از سبزپوشان اصفهانی بیان کرد: تراکتورسازی از ذوب‌آهن شناخت بسیار خوبی دارد و به این موضوع باور دارد که ذوب‌آهن، تیم بسیار خوبی به شمار می‌رود. با این حال ما به خود باور داریم و اعتقادمان این است که تراکتورسازی تیم شایسته‌ای به شمار می‌رود بنابراین باید هرطور شده از بازی خوب خود به نتیجه گیری برسیم.

سرمربی تراکتورسازی اضافه کرد: امیدوار هستیم که فردا تماشاگران از دیدن یک بازی خوبی لذت ببرند و حاصل جدال دو تیم شایسته ذوب‌آهن و تراکتورسازی، فوتبال خوبی از آب درآید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: