• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-5690-5
  • خبرنگار : 1184
  • منبع خبر : ----

فرمانداری شهرستان بناب:

کارگاه‌های مصالح ساختمانی غیر استاندارد پلمپ می‌شوند


فرمانداری شهرستان بناب از پلمپ شدن کارگاه‌های مصالح ساختمانی غیر استاندارد خبر داد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، امین رفیعی در جلسه نظارت و کنترل مصالح ساختمانی با اشاره به شرایط نامناسب اعتبارات دولتی افزود:  با این وضعیت  نباید اجازه دهیم پیمانکاران در کار خود کوتاهی یا سهل‌انگاری کنند . 

وی گفت: نیاز است در تولید مصالح ساختمانی به کیفیت و استانداردها توجه ویژه‌ای شود در غیر اینصورت کارگاه‌های تولید مصالح ساختمانی غیر استاندارد با انجام مراحل قضایی پلمپ خواهند شد . 

فرماندار بناب با اشاره به وجود طرح‌های غیراستاندارد در شهرستان بناب، اظهار کرد: برخی از این طرح‌ها که تسویه حساب پیمانکاران نیز صورت گرفته، در حال حاضر به دلیل به وجود آوردن مشکلات، باعث کشمکش بین ادارات شده است . 

وی با تاکید بر نظارت دقیق به عملکرد پیمانکاران افزود: نمای ساختمان مجتمع ورزشی ولایت شهرستان بناب با ریزش مواجه است و آسفالت ریزی مسیر بناب – عجب شیر با اینکه هنوز یکسال از اجرای این طرح نگذشته است،شاهد تخریب آسفالت این مسیر هستیم . 

وی با اشاره به اهمیت آموزش‌های تخصصی و فنی به کارگران  افزود: مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان باید به آموزش‌های مهارت های فنی و تخصصی، توجه ویژه‌ای کند و جدای از کمیت به کیفیت نظارت بیشتری داشته باشد. 

رفیعی در پایان با اشاره به اهمیت کیفیت مصالح ساختمانی، خاطرنشان کرد: نیاز است در بخش مصالح ساختمانی به کیفیت و استاندارد مصالح توجه ویژه‌ای صورت بگیرد و کارگاه‌هایی که مصالح ساختمانی غیر استاندارد تولید می‌کنند، با انجام مراحل قضایی پلمپ شود .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: