• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-17314-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی منطقه شمالغرب برگزار شد

دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی منطقه شمالغرب برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، «بهارک عباسی»، ‌نماینده اجرایی دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی منطقه شمالغرب کشور هدف از برگزاری این دوره را توانمندسازی مدیران بیمارستان‌های دولتی عنوان کرد و گفت: بر اساس تفاهم‌ نامه‌ای بین سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت تصمیم به آموزش مدیران بیمارستان‌های دولتی کشور در 10 قطب و هفت ماژور گرفته شد.

وی با اشاره به هفت ماژول دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی شمالغرب کشور افزود: مدیریت اطلاعات در بیمارستان‌ها، مدیریت بحران و مالی، مدیریت منابع انسانی و زنجیره تامین و خدمات پشتیبانی، بهبود کیفیت و ایمنی بیمار و حکمرانی رهبری و تفکر راهبردی هفت ماژول این دوره هستند.

وی افزود: ‌اولین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی با حضور اساتید آموزش دیده در WHO در بهمن سال گذشته شروع و در شهریور ماه سال جاری به اتمام رسید. دومین دوره نیز از آبان ماه سال جاری آغاز شده و تا تیر ماه سال آتی ادامه خواهد داشت.

نماینده اجرایی دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی منطقه شمالغرب کشور در پایان خاطرنشان کرد: دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی منطقه شمالغرب کشور با حضور دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز، ارومیه، اردبیل و مراغه و با همکاری معاونت درمان و معاونت توسعه و تحول اداری در مرکز ملی مدیریت سلامت برگزار شد.

بر اساس این خبر، «لیلا دشمن‌گیر»، نماینده علمی و دکتر «رضا عاقبتی»، نماینده اجرایی اولین دوره و«بهارک عباسی»، نماینده اجرایی دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: