• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-1686-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاونان جدید رییس دانشگاه تبریز منصوب شدند


رییس دانشگاه تبریز، طی احکامی معاونان جدید پشتیبانی و توسعه منابع، آموزشی و تحصیلات تکمیلی و پژوهش و فناوری این دانشگاه را منصوب کرد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، محمدرضا پورمحمدی به استناد ماده 5 آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها، با صدور احکامی "حمیدرضا قاسم زاده" را به سمت قائم مقام رییس و معاون پشتیبانی و توسعه منابع"، "علی حسین‌زاده دلیر" را به سمت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی" و "اصغر عسگری "را به سمت معاون پژوهش و فناوری دانشگاه" منصوب کرد.
 
حمیدرضا قاسم زاده ، استاد تمام گروه آموزشی مهندسی ماشین آلات کشاورزی دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز بوده و چاپ بیش از65 مقاله در مجلات ISI و علمی پژوهشی، ارائه بیش از 20 مقاله در همایش های ملی و بین المللی، تالیف 4 جلد کتاب، 3 ثبت اختراع را در کارنامه خود دارد؛ دریافت جایزه بین المللی ORS انگلستان، عضو انجمن مهندسان کشاورزی و زیستی آمریکا و سردبیری و عضویت در مجلات مختلف علمی از دیگر کارهای علمی وی است. همچنین معاون پشتیبانی و توسعه منابع ( 2 دوره)، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز، عضو هیات مدیره و مدیرعامل کارخانه بنیان دیزل و مدیرعامل و عضو هیات مدیره مرکز تحقیقات صنایع سنگین از جمله سوابق اجرایی حمیدرضا قاسم‌زاده است.
 
علی حسین زاده دلیر نیز استاد تمام گروه آموزشی مهندسی آبیاری دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز بوده و چاپ بیش از 100 مقاله در مجلات ISI و علمی پژوهشی و در همایش های ملی و بین المللی، تالیف 2 جلد کتاب، اجرای 3  طرح پژوهشی از فعالیت های علمی اوست؛ معاون پشتیبانی و توسعه منابع ، رییس دانشکده کشاورزی، مدیر امور خدمات آموزشی، معاون آموزشی و معاون اداری مالی در دانشگاه تبریز و دانشگاه محقق اردبیلی از جمله سوابق اجرایی وی است.
 
اصغر عسگری نیز استاد تمام گروه آموزشی حالت جامد و الکترونیک پژوهشکده فیزیک کاربردی و تحقیقات ستاره‌شناسی دانشگاه تبریز بوده و چاپ بیش از100 مقاله در مجلات ISI و علمی پژوهشی، ارائه بیش از 150 مقاله در همایش های ملی و بین المللی، اجرای 28 طرح پژوهشی (چهار مورد خارج از کشور و شش مورد خارج از دانشگاه) از فعالیت های علمی اوست. استاد تمام دانشگاه استرالیای غربی و عضویت در انجمن نانو تکنولوژی استرالیا، انجمن فیزیک آمریکا و ایران و رییس پژوهشکده فیزیک کاربردی و تحقیقات ستاره شناسی، رییس مرکز تحقیقات علوم پایه، مدیر گروه فوتونیک، مدیر برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه تبریز و دبیر شبکه نانو فناوری استان از جمله سوابق علمی و  اجرایی وی است.
 
گفتنی است، رییس دانشگاه تبریز طی احکام جداگانه‌ای از زحمات "محمد مقدم واحد، معاون سابق پژوهش و فناوری" و "محمدتقی اعلمی، معاون سابق آموزشی و تحصیلات تکمیلی" در زمان تصدی قدردانی کرد.

انتهای پیام