• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-8288-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

واکنش معاون استاندار آذربایجان شرقی به اتفاقات ورزشگاه آزادی

شهرتی‌فر: باشگاه پرسپولیس عذرخواهی کند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت:انتظارمان این است که فدراسیون فوتبال نسبت به این بداخلاقی‌ها واکنش سریع نشان داده و اعلام برائت کند و باشگاه میزبان هم باید به طور رسمی عذرخواهی کند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، به نقل از استانداری، رحیم شهرتی‌فر اظهار کرد: نامه اعتراضی شدید اللحنی در این باره به آقای تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال نوشتم، چرا که در جریان بازی روز گذشته‌ی پرسپولیس و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی، شاهد حرکات زشت و ناشایستی از سوی بعضی تماشاگرنماهای تیم میزبان بودیم. 
  
وی اظهار کرد: این گونه رفتارها و حرکات نه تنها علاقه‌مندان به فوتبال، بلکه دل همه دلسوزان وحدت و وفاق ملی و فرهنگ اسلامی- ایرانی را به درد آورد. 
  
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی اظهار کرد: در ضمن باید این قبیل افرادی که وحدت ملی ما را نشانه رفته و مشکل ایجاد می‌کنند، باید شناسایی شوند تا دیگر نتوانند ساحت اماکن ورزشی و رویه‌های وحدت بخش‌مان را مخدوش کنند. 
  
وی گفت: با توجه به اینکه ریشه این قبیل رفتارها و حرکات ناشایست به لیدرهای تیم‌ها برمی‌گردد، از فدراسیون فوتبال کشورمان و کمیته اخلاقی باشگاه پرسپولیس می خواهیم که درباره اتفاقات ناگوار بازی جمعه گذشته تصمیم جدی اتخاذ و آن را به افکار عمومی اعلام کنند.

انتهای پیام