• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-17814-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مشاور عالی امنيتی انتظامی استاندار آذربایجان شرقی:

مرزنشینان حافظان اصلی مرزهای استان هستند

مشاور عالی امنیتی انتظامی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که مرزهای استان جزو امن ترین مرزهای كشور است، گفت: معتقدم مرز نشینان استان به عنوان مردمی شریف و نجیب حافظان اصلی مرزهای کشور هستند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سردار محمد علی نصرتی طی بازدید از گمرك جلفا و پایانه پل چوبی، ضمن بررسی و ارزیابی اقدامات مقابله‌ای در مبادی ورودی و خروجی استان ازحیث قاچاق موادمخدر، اظهار کرد:‌ مرزهای استان جزو امن‌ترین مرزهای كشور است و  مرزبانان غیور و ایثارگر ما در كنار نیروهای نظامی و امنیتی اشرافیت کامل و كنترل های لازم را در مرزهای استان دارند. 
  
وی با بیان اینکه نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی کشور با هوشیاری كامل از  سرمایه‌ها و دستاوردهای این ملت حراست و پاسداری می كنند، گفت: مردم ما همواره به وجود نیروهای امنیتی کشور افتخار می‌کنند و معتقدم مرز نشینان استان  به عنوان مردمی شریف و نجیب حافظان اصلی مرزهای کشور هستند . 
  
نصرتی در جلسه‌ای جداگانه با مدیر کل  گمرک جلفا و فرمانده هنگ مرزی جلفا بر تشدید کنترل در این مبادی از حیث قاچاق موادمخدر و صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و گفت: باید در مقابل هجمه تهدیدات و تبلیغات سوء علیه ایران اسلامی که می خواهند اقدامات ارزشمند جمهوری اسلامی ایران را در این جهاد بزرگ کم رنگ جلوه دهند، بتوانیم با بهره گیری از نیروهای توانمند و متعهد و استفاده از ابزارهای موجود و هوشیاری نیروهای عمل کننده مقابله کنیم. 
  
 وی ضمن قدردانی از مجاهدت‌های مرزبانان وتلاش گران این عرصه در گمرکات و فرماندهی مرزبانی، گفت: مرزنشینان استان با رشادت ها و دلیری های خود هموراه محافظان اصلی مرزهای این خطه هستند. 
 

انتهای پیام