• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-17214-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رئیس پلیس راه آذربایجان‌شرقی:

تمامی محورهای مواصلاتی آذربایجان‌شرقی باز است


رئیس پلیس راه آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه با بارش برف در استان تمامی محورهای مواصلاتی استان لغزنده است، گفت: طبق گزارشات ارسالی در حال حاضر هیج محور مواصلاتی در استان بسته نشده است. 
  
 سرهنگ جواد ناموران در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، با بیان این‌که به دلیل بارش برف در استان تمامی محورهای مواصلاتی استان لغزنده است، اظهار کرد: رانندگان ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، پیش از سفر، خودروهای خود را ایمن کرده و وضعیت لاستیک، سیستم روشنایی، بخاری و برف پاک کن خودرو را کنترل کنند . 
  
وی با تاکید بر این‌که رانندگان در صورت ضرورت سفر، حتماً قبل از خروج از شهر از سالم بودن وضعیت لاستیک‌های خودرو مطمئن بوده و زنجیر چرخ همراه داشته باشند، افزود: رانندگان باید همراه خود زنجیر چرخ داشته باشند در غیر این صورت اجازه ی تردد در خارج از شهر را ندارند. 
  
وی با بیان این‌که با توجه به کاهش دید در محورهای مواصلاتی استان، رانندگان جهت پیشگیری از سانحه تصادف فاصله‌ی طولی را در جاده‌ها رعایت کنند، گفت: طی بارش برف در اتوبان کسایی تبریز کاهش دید به 100 متر رسیده و رانندگان باید فاصله‌ی طولی را رعایت و با سرعت مطمئنه حرکت کنند. 
  
رئیس پلیس راه آذربایجان‌ شرقی با بیان این‌که طبق گزارشات ارسالی در حال حاضر هیج محور مواصلاتی استان بسته نشده است، گفت: رانندگان وسایل‌نقلیه با سرعت مطمئنه حرکت کرده و از تخلفات حادثه‌ساز از قبیل سرعت و سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ خودداری کنند.

انتهای پیام