• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-16814-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رئیس اداره‌ی ورزش کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

برد تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دومین المپیاد کارکنان دانشگاه

رئیس اداره‌ی ورزش کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز از برد تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دومین المپیاد کارکنان دانشگاه خبر داد.

حبیب قاضی زاده خسروشاهی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی با بیان این مطلب اظهار کرد: دومین دوره‌ی المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز از ۱۲ الی ۲۳ آذر برگزار می‌شود.

 وی با بیان اینکه ایران المپیاد در شش رشته ورزشی در حال برگزاری است، گفت: شرکت کنندگان در این المپیاد در شش رشته‌ی فوتسال، والیبال، دارت، شطرنج، شنا و تنیس روی میز به رقابت می‌پردازند.

وی در ادامه بیان کرد: طبق آخرین نتایج در رشته‌ی فوتسال، تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مقابل تیم ایرانشهر و یاسوج به پیروزی رسید.

قاضی‌زاده بیان کرد: همچنین در مسابقه‌ی ۵۰ متر کرال شنا، " یزدان خود جسته" در رده سنی بالای ۵۰ سال و " رامین طباطبائی نژاد" در رده سنی ۴۰ تا ۵۰ سال به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند. همچنین در ۵۰ متر قورباغه نیز "رامین جوادی" از تبریز موفق به کسب مقام نخست و در بخش ۵۰ متر مختلط تیمی نیز دانشگاه علوم پزشکی تبریز موفق به کسب مدال برنز شد.

دومین المپیاد فرهنگی_ورزشی کارکنان وزارت بهداشت در بخش آقایان از ۱۲ آذرماه در شش رشته با حضور بالغ بر دو هزار نفر از کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی در فرح آباد ساری آغاز به کار کرده است.

انتهای پیام