• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-16514-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

اولین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بخش خواهران پایان یافت

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: اولین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بخش خواهران پایان یافت.

بهرام جمالی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، با اشاره به اولین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دو بخش دختران و پسران این مطلب اظهار کرد: اولین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با مشارکت یک هزار و ۵۰۰ دانشجوی دختر و پسر برگزار شد. دانشجویان دختر در این المپیاد در ۱۰ رشته‌ و دانشجویان پسر در ۱۲ رشته‌ی ورزشی به رقابت پرداختند.

وی افزود: المپیاد ورزشی دختران که از ۲۰ آبان ماه شروع شده بود، در ۱۴ آذر ماه با کسب مقام نخست دانشکده‌ی پیراپزشکی به اتمام رسید.

وی بیان کرد: دانشکده‌ی پزشکی، پرستاری، دندان پزشکی، توان بخشی، داروسازی، مدیریتوسلامت، تغذیه و بهداشت و علوم نوین پزشکی به ترتیب در جایگاه‌های دوم تا دهم قرار گرفتند.

جمالی گفت: المپیاد ورزشی پسران نیز در ۱۶ آذر ماه به پایان می‌رسد و با توجه به نزدیک بودن رقابت‌ها، نتایج قطعی نیستند.

وی با بیان این که اولین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از سوی وزارت بهداشت و با مقررات یکسان با سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد، گفت: جلسات مختلف و هماهنگی با روسا و انجمن‌های دانشکده‌ها سبب حضور قدرتمند دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این المپیاد شد.

وی در ادامه گفت: این المپیاد در دو بخش خواهران و برادران در ۲۳ آذر ماه سال جاری به صورت منطقه‌ای و با حضور شش دانشگاه علوم پزشکی شمالغرب کشور در ۱۳ رشته برگزار می‌شود و نفرات برگزیده به مرحله‌ی کشوری راه پیدا می‌کنند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز خاطرنشان کرد: المپیاد کشوری نیز در ۱۰ منطقه‌ی کشوری برگزار می‌شود که تبریز در این المپیاد منطقه‌ی دو است.

انتهای پیام