• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-14714-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی:

«ایسنا» به دور از سیاسی کاری در راستای پیشبرد اهداف نظام فعالیت می‌کند

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان و مدیر مسئول خبرگزاری ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی گفت: «ایسنا» به دور از سیاسی کاری در راستای پیشبرد نظام فعالیت می‌کند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، دکتر جعفر محسنی در مراسم گرامیداشت «نوزدهمین سالروز تأسیس خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)»، بیان کرد: ایسنا با تکیه بر توان، خلاقیت، نوآوری جوانان دانشجو  با هدف اطلاع رسانی صحیح در ۱۶ آذر سال 78 مصادف با روز دانشجو آغاز به کار کرد و تنها خبرگزاری با هویت دانشجویی و نخستین خبرگزاری غیردولتی ایران محسوب می‌شود. 
  
به گفته‌ی محسنی، ایفای نقش دانشگاهیان در توسعه فضای رسانه‌ای کشور و ارتقای آگاهی‌های علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و صنفی با نگاهی دانشگاهی و دانشجویی و شکل‌گیری حلقه واسط بین مسئولان، نخبگان و مردم رسالت اصلی ایسنا است. 
  
وی با اشاره به حضور مسئولان استانی در مراسم سالروز تأسیس ایسنا، گفت: حضور مسئولان معاون استاندار آذربایجان شرقی، نمایندگان مجلس، اعضای شورا شهر تبریز، رئیس دانشگاه‌ پیام نور استان و سایر مسئولان باعث افتخار و قوت قلبی برای مجموعه ایسنا است که ما را در ادامه‌ی مسیر مصم‌ تر و خستگی ناپذیر می‌کند. 
  
رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی ادامه داد: همچنین این حضور مسئولان نشان دهنده‌ی رضایت‌شان از ایسنا و حرکت این خبرگزاری در مسیر صحیح است. 
  
وی خاطرنشان کرد: ایسنا، ایکنا و سینا پرس سه خبرگزاری جهاد دانشگاهی هستند که اخیراً کارهای مربوط به اخذ نمانیدگی آذربایجان شرقی برای خبرگزاری تخصصی علم و فرهنگ (سینا پرس) در حال انجام است. 
  
محسنی با تبریک میلاد پیامبر اکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع)، اظهار کرد: جا دارد از معمار کبیر انقلاب و شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم که با رشادت‌های خود امنیت کنونی را برای ما به ارمغان آوردند، یاد کنیم. 
  
وی با تبریک هفته وحدت اظهار کرد: برای پیشبرد اهداف و برآورده کردن انتظارات جامعه، وحدت و همدلی مسئولان و تمامی آحاد جامعه ضروری است. 
  
محسنی با گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدای 16 آذر، گفت: شهدای 16 آذر در مقابل زیاده‌خواهی آمریکا ایستاده و برگ زرینی در شکل‌گیری انقلاب اسلامی رقم زدند.

انتهای پیام