• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-8787-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار؛

عضویت در مراکز کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی رایگان است

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت:  به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار عضویت در مراکز کانون پرورش فکری استان رایگان انجام می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، هادی یوسف زاده با اعلام این خبر افزود: ثبت نام در تمامی مراکز کانون پرورش فکری  استان برای کودکان و نوجوانان رایگان است.

وی اظهار کرد: خانواده ها جهت ثبت نام فرزندان خود می توانند روز چهارشنبه 24 آبان سال جاری در ساعت وقت اداری به مراکز کانون در استان مراجعه کنند.

یوسف زاده با بیان این که به مناسبت هفته ملی کتاب برنامه های مختلفی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی برگزار می شود، بیان کرد: برگزاری بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی کودک و نوجوان در استان در روزهای 30 آبان تا  2 آذر از جمله این برنامه هاست.

وی با بیان اینکه در هفته فوق تمامی فعالیت های کانون با محوریت کتاب و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین کودکان و نوجوانان انجام می شود، افزود: معرفی و تجلیل از کودکان ونوجوانان موفق و برتر در زمینه کتابخوانی از دیگر برنامه های کانون پرورش فکری در هفته کتاب است.

یوسف زاده خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره استانی میهمانی از سرزمین کتاب در تبریز، بربرگزاری آیین های جشن کتاب با حضور کودکان و نوجوانان به میزبانی مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در استان و برپایی نمایشگاه استانی آثار برگزیده در زمینه طرح کشوری کتاب و کتابخوانی از دیگر برنامه های کارنون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برای هفته کتاب و کتابخوانی به حساب می آید.

وی بیان کرد:  برنامه های متنوع فرهنگی هنری در ۳۱ مرکز ثابت، سیار و پستی کانون در سراسر استان به مناسبت این هفته برگزار می شود.

انتهای پیام