• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-20314-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون استاندار خبر داد

افزایش 5 برابری مشارکت های مردمی در اداره کل بهزیستی استان


  معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از افزایش پنج برابری مشارکت های مردمی در اداره کل بهزیستی استان در دولت یازدهم خبر داد .
 
 به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، رحیم شهرتی فر در دیدار مدیرکل و معاونین بهزیستی استان با وی، با ابراز رضایت از عملکرد این اداره کل گفت: اکثریت جامعه هدف این اداره کل را افراد نیازمند و معلول تشکیل می دهند و کمک و حمایت از این اقشار یکی از مهم ترین اقدامات انسانی است که در اداره کل بهزیستی استان مشهود است .

وی با اشاره به برخی آمار مقایسه ای در این حوزه ابراز کرد: در حوزه بهزیستی و برخی شاخصه های اجتماعی، هنوز با کشورهای توسعه یافته فاصله داریم و ضرورت دارد در این حوزه بیش از پیش متناسب با استانداردهای جهانی پیش رفت .
 
وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود ابراز کرد: به جرات می توان گفت در مقایسه با دولت های پیش از دولت یازدهم، اقدامات ارزنده بسیار خوبی در سازمان بهزیستی و به تبع آن در اداره کل بهزیستی استان انجام شده است .

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود از افزایش پنج برابری مشارکت های مردمی در اداره کل بهزیستی استان خبر داد و عنوان کرد: سیاست های لازم برای افزایش هرچه بیشتر مشارکت مردمی و به ویژه استفاده از توان خیرین باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد .

  شهرتی فر گفت: افزایش پنج برابری مشارکت های مردمی در اداره کل بهزیستی استان در دولت یازدهم حاکی از افزایش اعتماد مردمی نسبت به دولت است .

  وی اظهار کرد: امیدوارم  با توجه بیش از پیش به مراقبت های قبل از ازدواج، روز به روز شاهد کاهش تولد کودکان معلول در جامعه باشیم .

انتهای پیام