• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-15088-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مربی گسترش فولاد: شناخت خوبی از تیم های ویسی داریم

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: شناخت خوبی از تیم های ویسی داریم.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، فرشاد فلاحت زاده در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: تیم استقلال خوزستان را به خوبی آنالیز کرده ایم و تیم های آقای ویسی، بازی های خوبی به نمایش می گذارند و روی زمین بازی می کنند. این تیم بازیکنان خوبی دارد و سعی می کنیم با پیروزی مقابل حریف، حداقل سه چهار پله در جدول بالاتر برویم.

وی افزود: سه چهار بازیکن مصدوم داریم که به بازی فردا نمی رسند، اما بقیه بازیکنان آماده اند و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی ارائه کنیم.

فلاحت زاده خاطرنشان کرد: میلاد فخرالدینی و آندرانیک تیموریان، دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارند و در اولین بازی نیم فصل دوم، آن ها را در اختیار خواهیم داشت.

وی درخصوص تعطیلی چند روزه لیگ اظهار کرد: ما چون دیر به تیم اضافه شده ایم، این تعطیلات به نفع ما شد و توانستیم بحث های تاکتیکی را به تیم القا کنیم، بازیکنان جوانی داریم که به خوبی می توانند تفکرات تاکتیکی مربی را اجرا کنند.

مربی گسترش فولاد تبریز با بیان این که 5، 6 تغییر در تیم انجام خواهیم داد، افزود: فیروز کریمی در راس کادر فنی، تصمیمات را با مشورت اعضای کادرفنی و کادر مدیریتی می گیرند و سعی می کنیم در نیم فصل دوم جزو تیم های بالای جدول باشیم. 

فلاحت زاده درخصوص جدایی مهرداد قنبری از گسترش فولاد گفت: این بازیکن در ابتدای فصل مصدومیتی داشت و پیشنهادهایی از سایر تیم ها به او شده بود و پس از مشورتی که با آقای نصیرزاده انجام داد، از تیم جدا شد و برای این بازیکن خوش اخلاق آرزوی موفقیت می کنم.

انتهای پیام