• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-8387-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری برگزار می‌کند؛

چهارمین نشست تخصصی فن مصاحبه و پیاده‌سازی

چهارمین نشست تخصصی فن مصاحبه و پیاده‌سازی توسط دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری آذربایجان‌شرقی در این خصوص گفت: حوزه هنری استان و جبهه مطالعات فرهنگی با مشارکت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، چهارمین و آخرین نشست‌ تخصصی فن مصاحبه و پیاده‌سازی را برگزار می‌کند.

داود خدایی ادامه داد: چهارمین برنامه از این نشست روز سه شنبه، 23 آبان ماه سال جاری از ساعت 15 در سالن جلسات حوزه هنری استان برگزار می‌شود.
 
وی اضافه کرد: در این نشست محمد قاسمی پور، مسئول دفتر مطالعات و ادبیات فرهنگ پایداری امور استان‌های حوزه هنری به عنوان مدرس حضور خواهد داشت، هم‎چنین نشست فوق با حضور اعضا و علاقمندان به ادبیات پایداری و تاریخ شفاهی برگزار می‌شود.

 خدایی افزود: در این نشست‌ها که با هدف تربیت نیروهای جوان برگزار می‌شود، به دنبال چهره‌ها و ظرفیت‎های جدید هستیم تا با سرمایه‌گذاری درست در آینده‌ای نزدیک از آن‌ها بتوانیم در عرصه تاریخ شفاهی استفاده کنیم. 
 
وی ادامه داد: در آخرین نشست از سلسله نشست‎های فن مصاحبه و پیاده سازی، تک مصاحبه‎های اعضا مورد بررسی قرار خواهد گرفت و مباحث جلسات قبل جمع بندی می‌شود.


انتهای پیام