• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-15288-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

هفته نهم لیگ برتر فوتبال

تراکتور به صدر جدول رسید!


تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، در نهمین بازی خود در لیگ هفدهم، مقابل پارس جم صدرنشین به میدان می‌رود.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، فردا (جمعه) پیگیری می‌شود و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف تیم پارس جنوبی جم می‌رود.
 
تراکتورسازی تبریز جزو تیم‌هایی بوده که نتایج سینوسی در لیگ هفدهم کسب کرده و فراز و نشیب زیادی داشته است. حال این تیم باید رو در روی تیمی قرار گیرد که در هشت هفته گذشته هیچ باختی متحمل نشده و با خلق شگفتی، صدرنشین است.
 
تیم یحیی گل محمدی در حال حاضر با ۱۰ امتیاز در رده هشتم جای گرفته و شاگردان مهدی تارتار با ۱۸ امتیاز بالاتر از همه مدعیان، پیش‌تاز است.
 
جنوبی‌ها که تا چهارشنبه در تهران اردو زده بودند، در دیدار تدارکاتی مقابل سایپا با نتیجه سه بر دو شکست خوردند و حامد نورمحمدی مدافع تیم نیز به دلیل محرومیت مقابل تراکتورسازی غایب خواهد بود.
 
در سوی دیگر اما تراکتورسازی با رسیدن مصدوم‌هایش می‌تواند با تمام قوا به میدان برود. محمد نوری، شهرام گودرزی و سینا عشوری مشکلی برای بازی کردن ندارند اما محمد ابراهیمی مصدوم است.
 
دیدار دو تیم تراکتورسازی و پارس جنوبی از ساعت ۱۶ در ورزشگاه یادگار امام (ره) آغاز می شود و موعود بنیادی‌فر قضاوتش را به عهده دارد.

انتهای پیام