• سه شنبه ۳۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-26014-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

ثبت نام پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز برای سال تحصیلی جدید

ثبت نام پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز برای سال تحصیلی جدید انجام می‌شود.
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‎شرقی، رشته‎های موجود در این مرکز بر اساس نیاز بازار کار در حوزه‎های فناوری اطلاعات، مدیریت شهری و بخش خدمات اجتماعی انتخاب شده‎اند. این مرکز با 19 سال سابقه‎ی آموزشی و با بهره‎مندی از امکانات و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی مناسب و تدریس اساتید مجرب از بالاترین کیفیت و استانداردهای آموزشی برخوردار است. 
  
گفتنی است، ثبت نام در دوره‎ی کارشناسی ناپیوسته در رشته‎های مهندسی فناوری اطلاعات_امنیت اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات_فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری شبکه‎های کامپیوتری، کارشناس حرفه‏ای معماری و طراحی داخلی، کارشناسی حرفه‏ای مترجمی همزمان انگلیسی و  کارشناسی حرف‌ه‏ای حسابداری مالی در تاریخ 29 مرداد ماه جاری لغایت پنجم شهریور ماه و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‎شود. 
  
لازم به ذکر است، سازمان جهاد دانشگاهی به عنوان رکن اصلی و پشتیبان پژوهشکده‎ی توسعه و معاونت‎های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی پتانسیل بسیار بالایی برای فعالیت‎های پژوهشی و فرهنگی دانشجویان ایجاد کرده است. همچنین دفتر کارآفرینی و ایجاد اشتغال مرکز نیز در راستای کمک به دانشجویان و فارغ التحصیلان برای ایجاد کسب و کار و ورود به مشاغل فنی و حرفه‎ای از دیگر محورهای فعالیت‎ این مرکز به شمار می‎آید. 
  
  
  
 

انتهای پیام