• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-16088-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

از پرسپولیس و چند تیم دیگر پیشنهاد دارم

سعید آقایی: اگر غیربومی بودم الان در تبریز بت بودم!

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی با گلایه از مدیارن این باشگاه درباره پرداخت نکردن طلبش گفت: اگر غیربومی بودم الان در تبریز فحش‌های ناموسی را تحمل نمی‌کردم.

به گزارش ایسنا، سعید آقایی بعد از برد تیمش برابر استقلال و رسیدن به رده دوم جدول لیگ برتر اظهار کرد: بازی را خوب شروع کردیم و در اواخر نیمه دوم هم استقلال را تحت فشار قرار دادیم و توانستیم هر سه امتیاز بازی را بگیریم. هواداران هم ما را شرمنده کردند. امیدوارم با قهرمانی در جام حذفی جواب محبت‌شان را بدهیم.

او در ادامه درباره ماندنش در زمین با وجود مصدومیت‌ در اواخر بازی گفت: پایم در آن قسمتی که قبلا مصدوم شده بود، ضربه خورد و درد گرفت. امیدوارم چیز خاصی نباشد تا بتوانم در ادامه راه به تیم کمک کنم. درباره ماندن در بازی هم وظیفه ما اطاعت از سرمربی است.

آقایی درباره پیشنهادش از پرسپولیس هم گفت: برای ما پول نگرفتن عادی شده است. من از دو سال قبل هنوز از باشگاه طلب دارم اما پول که نمی‌دهند، یک تشکر خشک و خالی هم نمی‌کنند. اگر من بازیکن بومی نبودم الان در تبریز بت شده بودم و مجبور نبودم دشنام‌های ناموسی را تحمل کنم. تا پایان فصل منتظر می‌مانم که آقایان به خود زحمت دهند و درباره فصل بعد مذاکره کنیم. به هر حال آخر فصل همه چیز معلوم می‌شود. به جز پرسپولیس از چند تیم دیگر پیشنهاد دارم.


انتهای پیام