• سه شنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-4788-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مطمئنم تراکتور نایب قهرمان می‌شود

سعید آقایی: بعد از شایعه پرسپولیسی شدنم فحاشی زیادی به من شد

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی می گوید انتهای فصل مشخص خواهد شد که او تراکتورسازان تبریز را ترک می کند و یا در این تیم می‌ماند.

سعید آقایی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عملکرد این تیم در سال ۹۵، بیان‌ کرد: سال ۹۵ هم برای من و هم برای تراکتورسازی خوب شروع شد. در ابتدای این سال عملکرد خوبی داشتم و حتی توانستم به تیم‌ ‌ملی دعوت شوم. در ادامه‌ راه مصدومیتی برایم به وجود آمد که باعث شد تیم‌ ‌ملی را از دست بدهم که این پایان خوشی برای من نبود. تراکتورسازی نیز با امیر قلعه‌نویی در ابتدای سال نتایج خوبی را گرفت، اما پس از محرومیت و از بین رفتن تمرکز تیم نتایج ما نیز افت کرد. امیدوارم که سال ۹۶، سال خوبی برای تراکتورسازی و سعید آقایی باشد.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی درباره تساوی در  شهرآورد تبریز، اظهار کرد: به نظرم بازی خوبی بود. حق تیم ما گرفتن سه امتیاز بازی بود. به داور خسته نباشید می گویم، اما معتقدم که این تساوی به ضرر تراکتورسازی شد. ما به دنبال این بودیم که با کسب سه امتیاز علاوه بر تثبیت جایگاه دوم خود فاصله خود را با پرسپولیس کمتر کنیم.

وی ادامه‌ داد: به نظرم داور در صحنه گل گسترش فولاد ۱۰۰ درصد اشتباه کرد. بازیکن حریف پیش از به ثمر رساندن گل روی دروازه‌بان ما خطایی را انجام داد که از چشم داور به دور ماند. به‌ هر حال ما ناامید نمی‌شویم و به راه خود ادامه‌ خواهیم داد. هدف نخست ما کسب قهرمانی جام حذفی است. مطمئنم که در لیگ شانزدهم نایب قهرمان می‌شویم و در آن شکی ندارم زیرا یک بازی مستقیم با استقلال در تبریز داریم که می‌توانیم آنها را شکست دهیم و جایگاه خود را پس بگیریم.

آقایی درباره عملکرد تیم‌ ‌ملی و همچنین بازگشتش به این تیم، گفت‌: تیم‌ ‌ملی ان‌شاء‌الله به جام جهانی صعود خواهد کرد و امیدوارم که من نیز جزئی از این تیم برای صعود به جام جهانی باشم.

بازیکن سابق گسترش فولاد درباره شایعات پیوستنش به پرسپولیس در انتهای فصل، تصریح کرد: هنوز چیزی مشخص نیست. قرارداد من در پایان فصل به اتمام می‌رسد و آن موقع با خیال راحت تصمیم می گیرم که در تراکتورسازی بمانم یا نه. اکنون برنامه خاصی ندارم و وقتی که فصل تمام شود تصمیم می گیرم در لیگ هفدهم در چه تیمی توپ بزنم. این شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر پیوستن من به پرسپولیس بوجود آمده باعث شده که فحاشی زیادی به من شود. من شرایط خودم را دارم و با توجه به این شرایط برای آینده‌ام تصمیم گیری خواهم کرد.

آقایی در پایان درباره عملکرد ضعیف تراکتورسازی در بازی‌های خانگی، توضیح داد: کیفیت چمن جدید ورزشگاه یادگار امام بسیار پایین است. تیم ما، تیمی است که روی زمین بازی می‌کند و کیفیت نه چندان مناسب این چمن روی عملکردمان تاثیرگذار است. همان گونه که مشاهده می کنید نتایج ما در بازی‌های خارج از خانه بهتر است زیرا کیفیت چمن ورزشگاه‌های دیگر از یادگار بهتر است. امیدوارم که هر چه‌ زودتر به این مساله رسیدگی کنند تا تراکتورسازی در خانه بتواند پیروزی‌های زیادی را کسب و دل هواداران خود را شاد کند.


انتهای پیام