• شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 982-6286-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

کار خوب اساتید دانشگاه تبریز برای ایتام

جمعی از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه تبریز در اقدامی خیرخواهانه به مناسبت ماه مبارک رمضان، در قالب طرح سفره‌های آسمانی برای جمعی از ایتام در آذربایجان شرقی، غذای گرم و افطاری می‌دهند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در این طرح جمعی از اساتید دانشگاه تبریز همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) که در تقویم رسمی کشورمان به نام روز اکرام ایتام نامگذاری شده است، برای جمع کثیری از ایتام افطاری می‌دهند. 
  
تعداد مهمانان حدود 153 نفر بوده و احتمال افزایش آن تا روز دوشنبه وجود دارد، مهمانان این افطاری را کودکانی که مددجوی نهادهای حمایتی هستند، تشکیل می‌دهند. 
  
لازم به ذکر است، به مناسبت ماه مبارک رمضان، کمیته امداد آذربایجان شرقی به منظور ارتقاء سطح زندگی محرومان و مستضعفین این استان برنامه‌های مختلفی را برای کمک به این اقشار در نظر گرفته است از آن جمله می‌توان به جذب حامی در قالب طرح محسنین ( فرزندان دارای سرپرست نیازمند)، جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی در قالب طرح همیان مولا و توزیع جیره خشک به صورت سبد کالا، اطعام به صورت غذای گرم و افطاری دسته جمعی نیازمندان در قالب طرح سفره‌های آسمانی اشاره کرد که طرح سفره‌های آسمانی دانشگاه تبریز نیز در این قالب اجرایی می‎شود.

انتهای پیام