• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-686-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

دانشجویان دانشگاه تبریز در جشنواره ملی حرکت درخشیدند

انجمن‌های علمی-دانشجویی دانشگاه تبریز در یازدهمین جشنواره ملی حرکت، عناوین برتر را کسب کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدرضا حسین زاده‌، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز با اعلام اینکه دانشگاه تبریز در یازدهمین جشنواره ملی حرکت، در بین دانشگاه های برگزیده قرار گرفت، گفت: از مجموعه 45 بخش رقابتی این جشنواره، انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تبریز در 15 زمینه‌، موفق به کسب عناوین برتر شدند.

وی افزود: در زمینه محتوای دیجیتال، انجمن علمی علوم و مهندسی خاک و در زمینه نشریه، انجمن علمی معماری رتبه اول را کسب کردند، انجمن علمی رباتیک و انجمن فناوری اطلاعات در زمینه کارآفرینی، دوم شدند. انجمن نانوالکترونیک نیز در زمینه اختراع، رتبه سوم را کسب کرد.

وی ادامه داد: انجمن اقتصاد کشاورزی در بخش مسابقه، انجمن مهندسی مکانیک در بخش فعالیت علمی خلاقانه، انجمن معماری در بخش انجمن برتر و بخش محتوای دیجیتال، انجمن طراحی شهری در بخش مسابقه و فعالیت علمی خلاقانه، انجمن جغرافیا و گردشگری در بخش فعالیت علمی خلاقانه، گروه دانشجویی ارک توریسم در بخش محتوای دیجیتال، انجمن فیزیک در بخش فعالیت علمی خلاقانه، موفق به کسب عناوین شایسته تقدیر شدند.

حسین زاده با اشاره به اینکه دانشگاه تبریز در حوزه عملکرد انجمن‌های علمی دانشجویی نیز برای دومین سال متوالی موفق به کسب عنوان "برگزیده" شد، اضافه کرد: این دانشگاه همچنین در حوزه عملکرد انجمن‌های علمی دانشجویی که مهم‌ترین بخش این جشنواره است، در کنار دانشگاه‌های تربیت مدرس، گیلان و صنعتی اصفهان عنوان "برگزیده" را به خود اختصاص داد.

گفتنی است؛ یازدهمین جشنواره ملی حرکت از چهارم الی هفتم آذر با حضور 106 دانشگاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه اصفهان برگزار شد.

انتهای پیام