• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-18188-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

چند خبر ورزشی


مالک باشگاه تراکتورسازی با حضور در تمرین تیم با جان توشاک به گفت‌وگو پرداخت.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، آخرین تمرین تراکتورسازان؛ پیش از سفر به پایتخت از ساعت 10:30 صبح امروز در کمپ اختصاصی باشگاه برگزار شد.
 
محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتورسازی با حضور در کمپ اختصاصی باشگاه برای دقایقی با جان توشاک به گفت‌وگو پرداخت.
 
سرمربی ولزی تراکتورسازان از شرایط فعلی تیم ابراز رضایت کرد و اظهار امیدواری کرد تا سرخ پوشان بتوانند در دیدار پیش روی به نتیجه موردنظر برسند.
 
اعضای تیم پس از این دیدار ساعاتی به استراحت می‌پردازند تا عصر امروز راهی پایتخت شوند.
 
 
در پی موافقت باشگاه ماشین سازی تبریز با تعویق بازی هفته سوم، سازمان لیگ به تقدیر و تشکر از مدیران این تیم پرداخت.
 
بعد از این که سپیدورد با مشکلات رخ داده در خروج از هتل محل اقامتش در تهران پرواز به تبریز را از دست داد تا بالاجبار با اتوبوس و به صورت زمینی خود را به این شهر برساند سران باشگاه ماشین سازی با درک شرایط این تیم رشتی آمادگی خود برای تعویق ۲۴ ساعته این بازی را اعلام کردند.
 
سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با تایید این خبر که بازی به تعویق افتاده به تمجید از مدیران ماشین سازی پرداخت و گفت:« تعاملی که باشگاه تبریزی با حریف رشتی داشت واقعا جای تشکر دارد و چه خوب که این دوستی ها و درک شرایط متقابل میان باشگاه های لیگ برتری بیشتر شود».
 
به این ترتیب جدال تیم های ماشین سازی با سپیدرود رشت که قرار بود امشب برگزار شود به عصر فردا جمعه موکول شد تا خداداد عزیزی و شاگردانش فرصت کافی و لازم برای ریکاوری و تمرین داشته باشند.
 
 
مسابقات کاراته قهرمانی سبک شوتوکان ادونس (بانوان) در تبریز برگزار می‌شود.
نخستین دوره مسابقات کاراته قهرمانی کشور بانوان در سبک شوتوکان ادونس، امروز و فردا (جمعه) با همکاری سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز و در سالن خاوران برگزار می‌شود.
 
در حاشیه این مسابقات تور تبریزگردی ورزشی و جشنواره کاتا زیر 8 سال نیز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام