• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-18088-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

تاکید بر خویشتن‌داری هواداران در دیدار مدیران استقلال و تراکتور


در دیدار مدیران استقلال و تراکتورسازی، آن‌ها از هوادارانشان خواستند تنها از تیم مورد علاقه‌شان حمایت کنند و از تماشای بازی لذت ببرند.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، تیم‌های استقلال و تراکتورسازی در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فردا (جمعه) ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. در فاصله یک روز مانده به برگزاری این دیدار، امیرحسین فتحی و صادق درودگر، مدیران دو تیم استقلال و تراکتورسازی با یکدگیر در هتل المپیک دیدار کردند.
 
در این دیدار مدیران استقلال و تراکتورسازی بر این موضوع که این دو تیم تنها در داخل زمین رقابت دارند و قبل و بعد از این مسابقه مانند دو دوست به یکدیگر احترام می‌گذارند تاکید کردند. آن‌ها همچنین از هواداران‌شان خواستند که ضمن احترام متقابل به یکدیگر، از بازی زیبای تیم‌های محبوبشان لذت ببرند و تنها به تشویق تیم مورد علاقه خود بپردازند.
 
همچنین، در پی صدور اطلاعیه کانون هواداران باشگاه استقلال مبنی بر تعریف و تمجید از هواداران فهیم باشگاه تراکتورسازی پیش از برگزاری مسابقه دو تیم در ورزشگاه آزادی، کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی جوابیه ای در این زمینه به شرح زیر صادر کرد:
 
"شب جمعه قطعا رقابت دو تیم تراکتورسازی تبریز با استقلال در تهران یکی از زیباترین ، فنی ترین و فرهنگی ترین بازی های لیگ برتر کشور خواهد بود.
 
بی شک این ادعا نشات گرفته از نهادینه بودن فرهنگ والا نزد هواداران دو تیم تبریزی و تهرانی است که همیشه در آرامش و امنیت کامل موجب شده اند تا بازی دو تیم به نحو شایسته ای برگزار شده و این گونه رفتارها سرمشق خیلی از تیم ها و باشگاه ها فوتبال کشور شود. در این بازی تماشاگران و هواداران پرافتخار دو تیم با همکاری سرمشوقان حاضر در روی سکوها همانند گذشته نهایت تلاش خود را در برقراری نظم و انضباط خواهند نمود و آرامش و امنیت ورزشگاه را با افتخار تمام حفظ خواهند کرد.
 
از آنجایی که کانون هواداران باشگاه استقلال در راستای همکاری و همیاری هواداران، استقبال شایسته ای از هواداران تراکتورسازی تبریز کرده و در این زمینه اطلاعیه ای صادر کرده ، لذا کانون هواداران باشگاه پرشورها نیز ضمن قدردانی از این اقدام بموقع ،همگام با تماشاگران و هواداران تیم آبی سعی خواهند نمود با شور و نشاط همیشگی ضمن هیجان بخشی به بازی دو تیم در زمین سبز چمن ،معرفت و مرام پهلوانانه خود را در یک روز به یادماندنی به ظهور  برسانند.
 
کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز"

انتهای پیام