• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-17988-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

بازی حساس استقلال - تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی تهران


استقلال و تراکتورسازی، حساس‌ترین بازی هفته سوم لیگ برتر فوتبال را برگزار می‌کنند.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در حساس‌ترین بازی هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران استقلال تهران و تراکتورسازی با سرمربیان پا به سن گذاشته و البته با تجربه خود به مصاف هم می‌روند. سرمربیانی که برای قدم گذاشتن در مسیر خوشبختی باید از جهنم آزادی عبور کنند.
 
استقلالی‌ها در حالی به مصاف تراکتورسازی می‌روند که محمد دانشگر را به علت محرومیت در اختیار ندارند. چشمی هم با این که تمرینات اختصاصی‌اش را شروع کرده اما هنوز برای بازی کردن آماده نیست.
 
تراکتورسازی و استقلال از دو هفته ابتدایی لیگ فقط دو امتیاز به دست آورده‌اند و برای عقب نماندن در همین ابتدای لیگ باید این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارند.
 
استقلال در این بازی می‌تواند دو خرید جدید خود یعنی نویمایر و تبریزی را محک بزند. هواداران این تیم در بازی هفته اول در ورزشگاه آزادی شعارهای زیادی علیه مسئولان وزارت ورزش سر دادند؛ باید دید آتش خشم آنها با پیروزی احتمالی فروکش می‌کند یا عدم کسب نتیجه مناسب کار را برای همه در باشگاه استقلال و وزارت ورزش سخت می‌کند؟
 
در طرف دیگر تراکتورسازی که با مالکیت جدیدش با ستاره‌های فوتبال ایران یعنی مسعود شجاعی و اشکان دژاگه قرارداد امضا کرده است برای کسب پیروزی به ورزشگاه آزادی می‌آید. توشاک در بازی اول لیگ فقط دو بازیکن برای تعویض کردن داشت؛ اما دستش برای این بازی باز است و می‌داند که هواداران تبریزی بعد از مدت‌ها ناکامی در لیگ برتر آستانه صبرشان کمی پایین آمده است؛ توشاک البته برای هواداران تیمش شمشیر را از رو بسته و در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر احتمال قهرمانی تراکتورسازی، به صراحت گفته است: "مگر تراکتورسازی چندبار قهرمان لیگ برتر شده است؟"
 
این بازی از ساعت 20:30 فردا (جمعه) در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می‌شود.

انتهای پیام