• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-5485-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیرکل جدید راه و شهرسازی آذربایجان شرقی منصوب شد

" ابوالقاسم سلطانی" به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی منصوب شد .


به گزارش  ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ابوالقاسم سلطانی طی حکمی از سوی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی منصوب شد .

متن حکم به شرح زیر است :

جناب آقای مهندس ابوالقاسم سلطانی

با سلام

نظر به تعهد، تخصص و تجربه‌های ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی منصوب می‌شوید. در انجام این مأموریت ضروری است قوانین، سیاست‌ها، آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی دولت، وزیر و معاونان محترم به دقت اجرا شود. به خصوص در توسعه کریدورهای حمل و نقلی استان مطابق طرح جامع حمل و نقل، طرح‌های شهرسازی و بازآفرینی شهری و همچنین توسعه مسکن در سطح استان مراقبت ویژه بعمل آورید .

همچنین هماهنگی با مقامات محلی و در رأس آنان استاندار محترم، ارتباط منظم با شهرداران شهرهای تابعه آن استان ابلاغ می‌گردد. افزون بر این جنابعالی مسئولیت هماهنگی تمام اداره‌های کل و سایر دوایر تابعه وزارتخانه در استان را برعهده دارید .

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به شهروندان عزیز و تلاش در جهت سرافرازی جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال مسألت دارم .

عباس آخوندی

وزیر"

بر اساس این گزارش؛ ابوالقاسم سلطانی متولد سال 1349 و فارغ‌التحصیل رشته راه و شهرسازی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است .

سلطانی پیش از این انتصاب به عنوان مديركل دفتر نظارت و ارزيابی نظام‌های حمل و نقل و تشكل‌های حرفه‌ای(از سال 90) و مجری طرح‌های برون مرزی وزارت راه و شهرسازی(مديريت بر پروژه‌های احداث راه و راه آهن در كشورهای همسايه و افغانستان از سال 90) مشغول فعالیت بوده است است .

وی همچنین در سمت‌هایی چون نقشه‌كش و بايگانی فنی اداره كل راه و ترابری استان(65-69)، مهندس ناظر، كارشناس نگهداری راه و ابنيه، كارشناس ارزيابی و پرداخت خسارت، كارشناس ايمنی راه‌ها، رئيس اداره راه و ترابری شهرستان جلفا، رئيس اكيب راهسازی نوار مرزی، رئيس شورای زيربنائی شهرستان جلفا تدوين(75-76)، معاون مدير كل راه و ترابری استان(78 - 84 )، مشاور حمل و نقل مدير كل راه استان ومدير پروژه محورهای ويژه استان(84- 85)، مدير واحد مطالعات امكان‌سنجی پروژه‌های زيربناهای حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، عضو و دبير شورای سياستگذاری وزارت متبوع(85-89)، مشاور فنی معاون وزير راه وشهرسازی و عضو شورای عالی تصويب طرح‌های ملی وزارت متبوع(88-90) فعالیت کرده است.

 

پیش از این؛ توحید اخلاقی مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی بود.


انتهای پیام