• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-6890-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معرفی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر

آیین معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برگزار شد.


به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در این آئین گفت: در این برهه زمانی دانشگاه آزاد اسلامی و حتی دانشگاه سراسری نیز با کاهش دانشجو روبرو است و این کمبود دانشجو مشکلاتی در واحد های دانشگاهی ایجاد کرده ولی با این حال باید از تمام توانمندی ها و قابلیت های مختلف دانشگاه برای پیشرفت دانشگاه و توسعه همه جانبه آن استفاده کنیم و تحقق این امر نیزدر گرو همکاری و همراهی تک تک قشر فرهیخته دانشگاهی بخصوص اساتید دانشگاهی است. عزیز جوانپور با اشاره به سیاست‌ها و تأکیدات دکتر ولایتی رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر تلاش مضاعف در جهت فراهم کردن دانشگاه کارآفرین از مسئولان و دست اندرکاران قسمت های مختلف دانشگاهی خواست در جهت محقق کردن این امر مهم تلاش کنند. 


جوانپور ضمن قدردانی از توجهات ویژه مسئولان شهرستان به این دانشگاه گفت: انتظار داریم همه مسئولان ما را در رسیدن به اهداف متعالی دانشگاه کمک کنند. 


وی در ادامه از حمایت دانشگاه آزاد اسلامی استان از واحد اهر نیز خبر داد . 


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در پایان ضمن تقدیر از خدمات دکتر نادر اسدی رئیس سابق واحد اهر دکتر ابراهیم قربانی کلهر را به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر معرفی کرد. 
  
رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر  نیز در ادامه این جلسه نیز گفت: از تمامی سلیقه ها برای توسعه دانشگاه استفاده خواهیم کرد. 


 ابراهیم قربانی کلهر افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر یکی از دانشگاه های مطرح استان با اساتید با تجربه و فعال می باشد که امیدواریم با همکاری و تعامل و تفاهم بیشتر بتوانیم گام های مثبت و عملی در راستای توسعه همه جانبه این دانشگاه برداریم. 

انتهای پیام