• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-6790-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی:

تحصیل، تجربه و مهارت در کنار هم موجب توسعه کشور می‌شود


نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی تحصیل، تجربه و مهارت آموزی را در کنار هم برای قشر علمی و دانشگاهی موجب پیشرفت و توسعه همه جانبه در تمام زمینه ها زندگی و کاری برشمرد. 


به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، بیت اله عبدالهی در جمع اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد واحد اهر گفت: اگر دانشجویان در کنار تحصیلات دانشگاهی خود مهارت های لازم فنی یاد بگیرند قطعاً در آینده و در حوزه کاری موفق خواهند بود.


وی بر ضرورت توجه به مهارت آموزی در دانشگاه ها تأکید کرد و خواستار تقویت و توجه ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به این امر شد. 


عبدالهی از مسئولین استانی و به ویژه از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی خواست هرچه در توان دارند در جهت توسعه و رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به کار گیرند.


نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی معضل اصلی جوانان را بیکاری عنوان کرد و افزود: تمام مسئولان باید در جهت رفع این معضل و ایجاد اشتغال در بین جوانان منطقه از هیچ کوششی فروگذار نباشند. 


وی با اشاره به فضای مناسب و امکانات خدماتی و ساختمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر و ادامه پیشرفت و توسعه آن از مسئولان استانی و کشوری خواست با ارائه تمهیدات و تسهیلات لازم، زمینه را برای استفاده بهینه و به نفع دانشگاه فراهم کنند.


عبدالهی در پایان این مراسم از خدمات ارزشمند دکتر نادر اسدی رئیس سابق واحد اهر در پیشرفت و توسعه این واحد دانشگاهی تلاش کرده بود قدردانی  و برای دکتر ابراهیم قربانی کلهر، رئیس جدید این واحد دانشگاهی که یک نیروی بومی و آشنا به منطقه است آرزوی موفقیت کرد. 

انتهای پیام