• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-1690-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

اردوگاه دانش آموزی امام علی (ع) به یکی از مراکز تفریحی و گردشگری بناب تبدیل می‌شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بناب گفت:اردوگاه دانش آموزی امام علی (ع) به یکی از مراکز تفریحی و گردشگری بناب تبدیل می‌شود. 

محمود قهرمانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، افزود: این اردوگاه که یک باغ وسیع و آباد بود در طی سال‌های گذشته و به‌ علت عدم تخصیص اعتبار در حال مرگ تدریجی قرار گرفته است . 

وی از تأخیر طولانی مدت در تجهیز و راه اندازی اردوگاه امام (ع) به شدت گلایه کرد و گفت: این مکان فرهنگی و گردشگری در طول این مدت تطویل با بی مهری به حال خود رها شده است . 

وی راه اندازی این اردوگاه را از اولویت های آموزش و پرورش در سال جاری عنوان کرد و افزود: با توجه به کمبود مکان های تفریحی و گردشگری برای دانش آموزان شهرستان، تکمیل این اردوگاه ضروری است. 

قهرمانی ضمن انتقاد از عدم توجه به نگهداری اردوگاه، افزود: در دیداری که با هماهنگی نماینده مردم شهرستان بناب در مجلس شورای اسلامی، با وزیر آموزش و پرورش انجام گرفت، دو میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل و تجهیز این اردوگاه و همچنین مبلغ 500 میلیون ریال توسط مدیرکل نوسازی استان و 200 میلیون ریال دیگر توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان به این پروژه اختصاص داده شده است. 

مدیر اموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه اردوگاه امام علیعلیه السلام فرصت خوبی برای ایجاد تفریح بهتر و بیشتر برای خانواده های فرهنگیان شهرستان می باشد، گفت: از ایام عید تا کنون در این منطقه اقدام به کاشت انواع گونه از درختان در این مکان کرده ایم و  پیش بینی می شود در صورت فراهم شدن شرایط لازم  امکانات رفاهی، ورزشی و تفریحی بیشتری ایجاد شود. 

به گزارش ایسنا، اردوگاه دانش آموزی امام علی (ع) یکی از مکانهای تفریحی دانش آموزان و فرهنگیان  آموزش و پرورش شهرستان بناب از سال 93 به مساحت 9.5 هکتار در تازه کند زوارق احداث شده است.

انتهای پیام